www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ανέκδοτα

+29
Kotsilarys
mkmaster130
VECTRAMAN
tsakaritas
xifias
mariza_01
yorgos
jreaper
Passenge
tuberleki
nikviking
Coojo
Psyxo
squall
V-13
liakofan
panosssvent19
Subliminal
Akumu
Woody
tmac
her
aggelos_egaleo
vilataxi
Santeron
okeanis
invi69
billyjean
mback23
33 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα - Σελίδα 10 Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση από Woody Τρι Απρ 28, 2009 3:29 pm

Περνάει ένας τύπος με το αυτοκίνητο και προσέχει στο πεζοδρόμιο μια γυναίκα με φοβερό σώμα! Εκεί που πλησιάζει σιγά σιγά από πίσω της με το αυτοκίνητο λέει :
"Πωπω κορμίιι! Απ τον ουρανό έπεσες κοπέλα μου;"
Γυρίζει αυτή και βλέπει ότι είναι ένα αίσχος στο πρόσωπο.
"Με το κεφάλι έσκασες;"
Woody
Woody
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ελληνικο-Σουρμενα
Ημ/νία εγγραφής : 04/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα - Σελίδα 10 Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση από liakofan Τρι Μάης 19, 2009 10:04 am

Πάει ένας βλάχος στην αμερική να κάνει την τύχη του,οπως κατεβαίνει απο το καράβι πεινούσε πολύ,ρώτησε τι παίζει και του έλεγαν όλοι για hot dog " δεν γ@μιέται" λέει.Πάει λοιπόν σε ένα μαγαζί παραγγέλνει και μόλις το πιάνει στα χέρια του λέει:" ρε πούστη απο ολόκληρο σκύλο η π0υτσα μου 'κατσε"...
liakofan
liakofan
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 367
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα - Σελίδα 10 Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση από tmac Σαβ Ιουν 27, 2009 4:41 am

Δεν είναι ανέκδοτο...αλλα έχει πολύ γέλιο χαχαχαχαχαχα.

http://1.bp.blogspot.com/_ivpn7lWFNEw/Sjvz_PgLAhI/AAAAAAAACsg/LBONj7ZXwpc/s1600-h/1245340020562.jpg
tmac
tmac
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Ηλικία : 36
Τόπος Διαμονής : Νέα Φιλαδέλφεια
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

http://alluminatoi.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα - Σελίδα 10 Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση από jreaper Σαβ Ιουν 27, 2009 6:33 am

Μια ξανθιά οδηγεί το αυτοκίνητο της και σε κάποιο φανάρι εμφανίζεται ο σχετικός Πακιστανός για να της καθαρίσει το τζάμι.
Το τζάμι είναι καθαρό και η κοπέλα του δίνει 50 λεπτά και του κάνει νόημα να μην το καθαρίσει.
Ο Πακιστανός ενθουσιάζεται και της λέει με σπασμένα ελληνικά:
- Κυρία, είστε πολύ όμορφη.
Η ξανθιά συνεχίζει τον δρόμο της, και στο άλλο φανάρι πάλι τα ίδια. Ο ίδιος Πακιστανός κάνει πάλι να της πλύνει το τζάμι, του δίνει πάλι 50 λεπτά, και...

ακούει πάλι το ίδιο κομπλιμέντο.
Αυτή η ιστορία συνεχίζεται και στα επόμενα 5-6 φανάρια...
Πάντα ο ίδιος Πακιστανός, και με το ίδιο κομπλιμέντο, οπότε η κοπέλα δεν αντέχει και του λέει:
- Κοίταξε, θα σου δώσω 5 ευρώ, αρκεί αν μου πεις πως το κάνεις και εμφανίζεσαι σε κάθε φανάρι.
- Κυρία, λέει αυτός, αν μου δώσετε 5 ευρώ, θα σας πω και πως να βγείτε από την πλατεία.
jreaper
jreaper
Mod
Mod

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 203
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 08/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα - Σελίδα 10 Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση από tuberleki Τετ Ιουλ 01, 2009 2:12 am

Ένας τουρίστας βρέθηκε σ' ένα pet shop και κοίταζε τα ζωάκια. Κάποια στιγμή μπαίνει ένας κύριος και ζητάει έναν Excel-χιμπατζή. Ο πωλητής έγνεψε καταφατικά, χάθηκε για λίγο κι επέστρεψε μ' έναν χιμπατζή λέγοντας "15.000 ευρώ, παρακαλώ!".

Ο πελάτης πλήρωσε κι έφυγε με το χιμπατζή. Έκπληκτος ο τουρίστας απευθύνθηκε στον πωλητή: "Πολύ ακριβός ο χιμπατζής, γιατί;" "Ο χιμπατζής αυτός είναι τέλειος στο Excel. Προγραμματίζει με ελάχιστα λάθη, πολύ γρήγορα και με μικρό κόστος" του απάντησε ο πωλητής. Ο τουρίστας πρόσεξε έναν άλλον χιμπατζή σε κλουβί με τιμή 25.000 ευρώ. "Ω, αυτός είναι ακόμη πιο ακριβός, τι κάνει αυτός;" ρώτησε πάλι.

Αυτός είναι ειδικός στον προγραμματισμό web. php, java, html, τα παίζει στα δάχτυλά του" απάντησε ο πωλητής. Σε λίγο το μάτι του τουρίστα έπεσε σ' έναν άλλον χιμπατζή, του οποίου η τιμή ήταν 50.000 ευρώ. Απευθύνθηκε και πάλι στον πωλητή, λέγοντάς του "αυτός κοστίζει περισσότερο απ' ό,τι οι άλλοι δυο μαζί. Τι ακριβώς κάνει;".
Ο πωλητής του απάντησε "Για να είμαι ειλικρινής, δεν τον έχω δει ποτέ να κάνει κάτι, έχω προσέξει όμως πως οι άλλοι χιμπατζήδες τον φωνάζουν Administrator ...
tuberleki
tuberleki
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 37
Τόπος Διαμονής : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ημ/νία εγγραφής : 24/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα - Σελίδα 10 Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση από Dr. FUNKenstein Πεμ Φεβ 25, 2010 2:24 pm

tuberleki έγραψε:Ένας τουρίστας βρέθηκε σ' ένα pet shop και κοίταζε τα ζωάκια. Κάποια στιγμή μπαίνει ένας κύριος και ζητάει έναν Excel-χιμπατζή. Ο πωλητής έγνεψε καταφατικά, χάθηκε για λίγο κι επέστρεψε μ' έναν χιμπατζή λέγοντας "15.000 ευρώ, παρακαλώ!".

Ο πελάτης πλήρωσε κι έφυγε με το χιμπατζή. Έκπληκτος ο τουρίστας απευθύνθηκε στον πωλητή: "Πολύ ακριβός ο χιμπατζής, γιατί;" "Ο χιμπατζής αυτός είναι τέλειος στο Excel. Προγραμματίζει με ελάχιστα λάθη, πολύ γρήγορα και με μικρό κόστος" του απάντησε ο πωλητής. Ο τουρίστας πρόσεξε έναν άλλον χιμπατζή σε κλουβί με τιμή 25.000 ευρώ. "Ω, αυτός είναι ακόμη πιο ακριβός, τι κάνει αυτός;" ρώτησε πάλι.

Αυτός είναι ειδικός στον προγραμματισμό web. php, java, html, τα παίζει στα δάχτυλά του" απάντησε ο πωλητής. Σε λίγο το μάτι του τουρίστα έπεσε σ' έναν άλλον χιμπατζή, του οποίου η τιμή ήταν 50.000 ευρώ. Απευθύνθηκε και πάλι στον πωλητή, λέγοντάς του "αυτός κοστίζει περισσότερο απ' ό,τι οι άλλοι δυο μαζί. Τι ακριβώς κάνει;".
Ο πωλητής του απάντησε "Για να είμαι ειλικρινής, δεν τον έχω δει ποτέ να κάνει κάτι, έχω προσέξει όμως πως οι άλλοι χιμπατζήδες τον φωνάζουν Administrator ...

Και σιγουρα θα υπαρχει και ενας ακομα πιο ακριβος χιμπατζης με πτυχιο ηλεκτρονικης
Dr. FUNKenstein
Dr. FUNKenstein
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ηλικία : 35
Τόπος Διαμονής : Αμπελοκηποι
Ημ/νία εγγραφής : 28/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα - Σελίδα 10 Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση από giannis8893 Πεμ Φεβ 25, 2010 4:29 pm

Ρε παιδιά, τέτοιο χιμπατζή έχει και ο Πρέκας στο Εργαστήριο και μας λέει συνέχεια "Οτι πει το EXCEL", και ο βαθμός σας βγαίνει από το ΕXCEL κτλ.???????

Καλά κατάλαβα ότι δεν ήταν ΤΟ EXCEL αλλά Ο EXCEL!!!!!!

Τώρα εξηγούνται όλα!!!!!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
giannis8893
giannis8893
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : Λαγονήσι
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

http://www.drakotrypa.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανέκδοτα - Σελίδα 10 Empty Απ: Ανέκδοτα

Δημοσίευση από Santeron Παρ Φεβ 26, 2010 1:17 am

giannis8893 έγραψε:Ρε παιδιά, τέτοιο χιμπατζή έχει και ο Πρέκας στο Εργαστήριο και μας λέει συνέχεια "Οτι πει το EXCEL", και ο βαθμός σας βγαίνει από το ΕXCEL κτλ.???????

Καλά κατάλαβα ότι δεν ήταν ΤΟ EXCEL αλλά Ο EXCEL!!!!!!

Τώρα εξηγούνται όλα!!!!!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Χεχεχε... ο περιβόητος Excel...
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης