www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

αφισες τει

+12
invi69
aggelos_egaleo
liakofan
nell
yorgos
giannis8893
manolog3
tmac
Santeron
aithalis
fx125cc
Dr. FUNKenstein
16 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

αφισες τει - Σελίδα 3 Empty Απ: αφισες τει

Δημοσίευση από aithalis Πεμ Απρ 09, 2009 2:33 pm

Α να σου πω κατι δεν παραμυθιαζω κανεναν, δεν ζητησα απο κανενα να ψηφισει ΔΑΠ και ουτε εταξα κατι. Μη λεμε λογια του αερα... Εχω αδικο? Διαβασε ο,τι εχω γραψει μεχρι τωρα και μαθε να μην κατηγορεις χωρις λογο γιατι αυτη τη στιγμη με μενα μιλας...
Οσο για τα πτυχια που λες, προσωπικα εχω στρωθει τελευταια και εχω μπει σε μια καλη σειρα.
Τελος, χωρις παρεξηγηση, δινεις παραδειγματα που ειναι υπερβολικα, απλα για εντυπωσιασμο.
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αφισες τει - Σελίδα 3 Empty Απ: αφισες τει

Δημοσίευση από fx125cc Πεμ Απρ 09, 2009 3:15 pm

aithalis έγραψε:Α να σου πω κατι δεν παραμυθιαζω κανεναν, δεν ζητησα απο κανενα να ψηφισει ΔΑΠ και ουτε εταξα κατι. Μη λεμε λογια του αερα... Εχω αδικο? Διαβασε ο,τι εχω γραψει μεχρι τωρα και μαθε να μην κατηγορεις χωρις λογο γιατι αυτη τη στιγμη με μενα μιλας...
Οσο για τα πτυχια που λες, προσωπικα εχω στρωθει τελευταια και εχω μπει σε μια καλη σειρα.
Τελος, χωρις παρεξηγηση, δινεις παραδειγματα που ειναι υπερβολικα, απλα για εντυπωσιασμο.

Μα γιατί πάντα νομίζεις ότι λέω για εσένα συγκεκριμένα; ξεκόλλα λιγάκι, δεν είσαι όλη η ΔΑΠ εσύ
Μα τέτοια υπερβολικά κάνετε, τι να πω;
Μάλλον είμαι ο μόνος που τα λέει εδώ ή περιορίστηκαν αυτά, μη ξεχνάς είμαι και κάποια χρόνια εδώ έχουν δει τα ματάκια μου και έχουν ακούσει τα αυτιά μου από άτομα που είναι σε παρατάξεις (να λεν για την κατάσταση στην δικιά τους παράταξη όχι για άλλους) . Αν έχει τύχει κάτι σε κάποιον ας το πει.

Ακόμα όμως δεν έχω καταλάβει, όπως και οι πιο πολλοί εδώ μέσα, πως και πήρες το μέρος της ΔΑΠ μετά από όλα αυτά που λες, περί αηδιασμού, πρωσοπικών επιλογών, και παράταξη που σε εκφράζει,
πως γίνετε να υποστηρίζεις κάτι που στην ουσία δεν σου αρέσει, θες να έχεις την ένδειξη, (να το πω έτσι) ΔΑΠ, αλλά χωρίς να έχεις απόλυτα σχέση με αυτήν.
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αφισες τει - Σελίδα 3 Empty Απ: αφισες τει

Δημοσίευση από aithalis Πεμ Απρ 09, 2009 10:03 pm

Επιμενεις να λες πραγματα που δεν ειπα ποτε, ακου εκει υποστηριζω κατι που δεν μου αρεσει... Λοιπον πολυ απλα το οτι ειμαι ΔΑΠ δεν σημαινει οτι ειμαι και ΝΔ και δεν θα μπω στη διαδικασια να γραψω εδω τι πιστευω και να κανω ολοκληρη αναλυση.
Οταν πιο πανω αναφερεσαι σε νεαρα ατομα που φανατιζονται και παραμυθιαζουν να γινεσαι πιο συγκεκριμενος γιατι παρεξηγω πολυ ευκολα.
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αφισες τει - Σελίδα 3 Empty Απ: αφισες τει

Δημοσίευση από fx125cc Πεμ Απρ 09, 2009 11:54 pm

aithalis έγραψε:Επιμενεις να λες πραγματα που δεν ειπα ποτε, ακου εκει υποστηριζω κατι που δεν μου αρεσει... παρεξηγω πολυ ευκολα.

Αστο βρε aithalis άστο, το ότι παρεξηγής το έδειξες από όλες τις γωνίες Very Happy
και επιμένεις να νομίζεις ότι σε έχω βάλει στον τοίχο και σε πετροβολώ
Στο τέλος θα αρχίζω να πιστεύω ότι είσαι κομπλεξικός, και δε σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου

-άντε τελείωσα δε ξαναλέω τίποτα που να σε κάνει να πιστεύεις ότι αναφέρομαι σε εσένα προσωπικά και δεν ξαναλέω για ΔΑΠ, θα αναφέρομαι σε παρατάξεις γενικά όταν θα έχω κάποιο θέμα που έχω να θείξω...

...
και όποιος θα έχει την μύγα και την σφίγγα θα αντιδρά αντίστοιχα silent

(για να σε προλάβω, μη νομίζεις ότι το τελευταίο πήγαινε για εσένα) Surprised
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αφισες τει - Σελίδα 3 Empty Απ: αφισες τει

Δημοσίευση από aithalis Παρ Απρ 10, 2009 6:40 am

Σε αρκετα σημεια αναφερεσαι σε μενα και σ αυτα απαντουσα.
Το καλυτερο ειναι να το σταματησουμε εδω, δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα και γενικα με κανενα που εχει διαφορετικη γνωμη απο μενα, απλα απανταω οταν με θηγει κατι... Συμφοιτητες ειμαστε και αυριο, μεθαυριο (αν και μας βλεπω για αρκετα μεθαυριο) θα ειμαστε συναδελφοι.
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης