www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

+14
Zada
liakofan
AndreasGR89
Akumu
Tomas
invi69
saxakias
aithalis
andi
fx125cc
devaxal
pliktras
xifias
yorgos
18 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από yorgos Τρι Μάης 19, 2009 2:36 am

Έχουμε κάνα νέο ή το κάνουν επίτηδες για να πάμε να τα αγοράσουμε μόνοι μας? scratch
yorgos
yorgos
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από xifias Τρι Μάης 19, 2009 3:13 am

χτες ρωτησα εκει που περναμε βιβλια κ μου ειπαν οτι το ηλεκτρονικης ειναι το μονο τμημα που δεν τους εστειλε καταστασεις.επισης ειπε κατι οτι δε 8α τα παιρνουμε απο κει αλλα κατευθειαν απτους εκδοτικους οικους.αυτο με μια επιφυλαξη.εχει παντως κατι χαρτια με διευθυνσεις εξω απτη θυριδα της γραματειας.

χαλια μαυρα?το κανουν κ αλλου αυτο?(το κανεις καιρο πες μου,που λεει κ ο αλλος...Razz Razz )
xifias
xifias
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 05/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τρι Μάης 19, 2009 7:56 am

Εγώ πήρα σήμερα το πρωί στην εκδοτική ΙΩΝ και μου είπαν ότι δεν έχουν λάβει λίστες ακόμη.
Ελπίζω να μπορέσουμε να πάρουμε τα βιβλία και να μην τελειώσει το εξάμηνο και τα χάσουμε ενδεχομένως...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από pliktras Τετ Μάης 20, 2009 6:04 am

σημερα παιδια ρωτησα
και ειπαν τελος μηνα χαχαχα αυτα ειναι

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από Επισκέπτης Τετ Μάης 20, 2009 10:19 am

Και εμένα μου είπαν σήμερα ότι σε μερικές μέρες θα στείλουν τις λίστες και θα βγάλουν ανακοίνωση.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από devaxal Τετ Μάης 20, 2009 2:12 pm

Nαι και εμενα μια απο τα ιδια μου ειπαν στη γραμματεια(αυτο γινεται σε ολες τις σχολες,οχι μονο στη δικη μας) τα βιβλια μας θα τα προμηθευτουμε ολα απο τη στοα βιβλιου προφανως στο κεντρο(Σταση Μετρο Πανεπιστημιο)
devaxal
devaxal
Power user
Power user

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 37
Τόπος Διαμονής : Αιγάλεω
Ημ/νία εγγραφής : 19/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από fx125cc Τετ Μάης 20, 2009 2:44 pm

αν είναι να μην έχουν στην λίστα βιβλία και για τους παλαιούς σπουδαστές, κλαφτα Χαράλαμπε
-ένα βιβλίο ΣΑΕ θέλω και με αυτό πέρσι είχαν πρόβλημα
με βλέπω να το αγοράζω στο τέλος
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από andi Πεμ Μάης 21, 2009 5:06 am

το τμημα μας ειναι οτι να 'ναι !!!!ΤΕΛΟΣ
andi
andi
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ηλικία : 36
Ημ/νία εγγραφής : 02/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από aithalis Πεμ Μάης 21, 2009 7:20 am

Τα βιβλια θα τα παρουμε απο διαφορα βιβλιοπωλεια της Αθηνας (οχι μονο απο τη στοα του βιβλιου), αυτο γινεται σε ολα τα ΑΕΙ, ΤΕΙ και δυστυχως θα ταλαιπωρηθουμε να τα μαζεψουμε.

Η γραμματεια μας εχει καθυστερησει να φτιαξει τις λιστες με τους σπουδαστες και να τις στειλει σε καθε βιβλιοπωλειο ετσι ωστε να μπορουμε να παμε... Αυτο θα γινει (συμφωνα με ο,τι μου ειπαν) πιθανοτατα την βδομαδα που ερχεται ή το πολυ την επομενη...
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μάης 21, 2009 8:28 am

παιδια αυτα τα λογια τυπου''σε ολες τις σχολές τα ιδια γινονται '' ειναι μ....ς πρεπει να πιεσουμε τη γραμματεια γιατι εκει μεσα ξυνουν τα...................

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από aithalis Πεμ Μάης 21, 2009 1:52 pm

Δε πιστευω να πηγαινει σε μενα αυτο που ειπες... Δεν ειπα οτι γινονται σε ολες τις σχολες, ειπα πως με αυτο το συστημα λειτουργουν οι αλλες σχολες εδω και χρονια...

Προσωπικα εχω παει παρα πολλες φορες να ρωτησω τι γινεται με τα βιβλια επιτελους.
Ενα ειναι το μονο σιγουρο, πως ο,τι και να γραφουμε σ αυτο το φορουμ απλα κουβεντα γινεται αν θελετε πραξεις να παμε να διαμαρτυρηθουμε εκει και οχι εδω που απλα ανακυκλωνουμε το θεμα.
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από yorgos Πεμ Μάης 21, 2009 2:00 pm

Πραγματικά Θλιβερή κατάσταση.....

Απλά να ξέρετε ότι τα βιβλία της "Σύγχρονης Εκδοτικής" (αγαπημένη προτίμηση των περισσότερων καθηγητών μας), Γκιούρδα και Παπασωτηρίου, θα τα παραλάβουμε από την γνωστή αποθήκη του ΤΕΙ μας. Έτσι έμαθα...
yorgos
yorgos
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από yorgos Πεμ Μάης 21, 2009 2:20 pm

Κοίτα Αειθαλή, λίγο πολύ οι περισσότεροι έχουμε περάσει από την γραμματεία να ρωτήσουμε για αυτά τα ευλογημένα "Δωρεάν" βιβλία και όλη έχουμε φάει την ίδια 12mm Γείωση.

Καλό θα ήταν κάποια παράταξη να έβρισκε το θάρρος και να κατέθετε πρωτοκολλημένη επιστολή παραπόνων ζητώντας κάποια επίσημη εξήγηση για τα αίτια αυτού του ετήσιου "περίεργου φαινομένου" και να αξίωνε μία μόνιμη λύση σε αυτήν την απίστευτη ταλαιπωρία.


Από την άλλη πάλι, ίσως να είμαι εγώ απλά γεροπαράξενος Razz
και να έχω καλομάθει που 6 χρόνια στο Δημοτικό 3 στο γυμνάσιο και άλλα 3 στο λύκειο, τα βιβλία μου τα έδιναν στο χέρι πρίν αρχίσουν τα μαθήματα της σχολικής χρονιάς bounce
yorgos
yorgos
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από fx125cc Πεμ Μάης 21, 2009 3:59 pm

yorgos έγραψε:Από την άλλη πάλι, ίσως να είμαι εγώ απλά γεροπαράξενος Razz
και να έχω καλομάθει που 6 χρόνια στο Δημοτικό 3 στο γυμνάσιο και άλλα 3 στο λύκειο, τα βιβλία μου τα έδιναν στο χέρι πρίν αρχίσουν τα μαθήματα της σχολικής χρονιάς bounce
όχι και έτσι, σωστός είσαι, δωρεάν δεν λένε;
δε βλέπω και καμία παράταξη να κάνει κάτι, στο τέλος θα μαζευτούν και θα λένε δε μας δώσατε βιβλία και κτλ και όταν θα... τα πάρουμε θα τρώγονται για την πρωτιά και το ποιος έκανε πρώτος ενέργειες και το ποιος νοιάζεται για τους σπουδαστές
μετά τις εκλογές άφαντες έγιναν, οι αφίσες μόνο υπάρχουν για να δηλώνουν την ύπαρξή τους (για το τμήμα μιλάω πάντα, τώρα δε ξέρω αν συναθροίζονται και κάθονται όλοι στο Α κτίριο και δεν τους νοιάζει τι γίνεται στα άλλα)

αν πάει ένας ένας σπουδαστής στην γραμματεία δεν γίνετε τίποτα, η γραμματεία δεν ξέρει κιόλας
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από pliktras Παρ Μάης 22, 2009 6:04 am

den pame na mazeutoume oloi mazi aneksartitws parataksewn na diekdikisoume kai na piesoume ti grammateia i me to kalo i me to agrio

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από aithalis Παρ Μάης 22, 2009 6:41 am

Δεν ξερω για τις αλλες παραταξεις η ΔΑΠ παντως ειναι ενεργη. Συμφωνα με τη γραμματεια (σημερα πηγα και ρωτησα παλι) τη Δευτερα ειναι πολυ πιθανο να στειλει τις λιστες στα βιβλιοπωλεια και ετσι απο Τριτη θα μπορουμε να τα παρουμε... Η προσωπικη μου αποψη ειναι, πως και να μη τις στειλουν τη Δευτερα σιγουρα μεσα στη βδομαδα θα γινει, δεν θα το αναφερανε αλλιως... ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από saxakias Παρ Μάης 22, 2009 3:10 pm

Καλα αυτο το εξαμηνο κοιμαται η γραματεια...
Εδω δεν εχουν περασει το νεο προγραμμα σπουδων στις καταστασεις κτλ και δεν ξερουμε τι εχουμε περασει και τι οχι....
Για αυτο και δεν εχουν στειλει τις λιστες με τα βιβλια...πρωτα πρεπει να φτιαξουν το νεο προγραμμα!
saxakias
saxakias
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από devaxal Σαβ Μάης 23, 2009 10:49 am

saxakias έγραψε:Καλα αυτο το εξαμηνο κοιμαται η γραματεια...
Εδω δεν εχουν περασει το νεο προγραμμα σπουδων στις καταστασεις κτλ και δεν ξερουμε τι εχουμε περασει και τι οχι....
Για αυτο και δεν εχουν στειλει τις λιστες με τα βιβλια...πρωτα πρεπει να φτιαξουν το νεο προγραμμα!


ααα μονο αυτο το εξαμηνο κοιμαται???!!!χαχα!προφανως θα ειναι παρα πολυ δυσκολο για ενα τμημα ηλεκτρονικων να φτιαξει ενα τετοιο προγραμματακι για τη γραμματεια μας..απλα ειναι ανευθυνοι ολλοι κ εχουν τη νοοτροπια του κλασικου ελληνα που τα αφηνει ολα για τη τελευταια στιγμη...
devaxal
devaxal
Power user
Power user

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 252
Ηλικία : 37
Τόπος Διαμονής : Αιγάλεω
Ημ/νία εγγραφής : 19/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από invi69 Κυρ Μάης 24, 2009 3:54 am

saxakias έγραψε:Καλα αυτο το εξαμηνο κοιμαται η γραματεια...
Εδω δεν εχουν περασει το νεο προγραμμα σπουδων στις καταστασεις κτλ και δεν ξερουμε τι εχουμε περασει και τι οχι....
Για αυτο και δεν εχουν στειλει τις λιστες με τα βιβλια...πρωτα πρεπει να φτιαξουν το νεο προγραμμα!
SORRY htan pote xupnia h grammateia kai mou xefyge????
invi69
invi69
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 661
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : Πολυγωνο(οχι πενταγωνο)
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από aithalis Κυρ Μάης 24, 2009 12:54 pm

Εγω δε καταλαβαινω ποσα πραγματα εχουν να κανουν και δεν προλαβαινουν για τα βασικα... Μια γραμματεια τις λιστες φτιαχνει και τις περναει στον υπολογιστη, αντε και τιποτα ψιλοδουλιτσες, τοσα ατομα εκει μεσα δεν μπορουν τοσο καιρο να κανουν το αυτονοητο και πλεον σημαντκο? ελεος πια!!!
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από saxakias Δευ Μάης 25, 2009 5:26 am

Καλα σχημα λογου ειπα οτι κοιμαται αυτο το εξαμηνο απλα το ειπα για ενα + παραπανω οτι εχει να φτιαξει το καινουργιο προγραμμα και ακομα καθονται...
saxakias
saxakias
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από Tomas Δευ Μάης 25, 2009 9:17 am

emena mou eipan otan piga kai rwtisa, oti ta vivlia tha argisoun ligo fetos... alla ola ta vivlia uparxoun sti vivliothiki kai mporeite na ta daneistite...i erwtisi mou einai alli...posa idia vivlia diatheti i vivliothiki wste na mporesei na eksipiretisi ta atoma pou tha pane na to daneistoun?????
Tomas
Tomas
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 10/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από yorgos Δευ Μάης 25, 2009 11:50 am

Στην καλύτερη, συνήθως 5 Laughing

δεν ισχύει όμως πάντα αυτό
yorgos
yorgos
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από xifias Δευ Μάης 25, 2009 5:47 pm

να ρωτησω κατι αυτονοητο?γιατι αλλαξε το συστημα κ πρεπει να παρουμε σβαρνα τους εκδοτικους οικους για να μαζεψουμε τα βιβλια που θελουμε?τι υπαρχει ως δικαιολογια?
xifias
xifias
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 05/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο? Empty Απ: Εδώ βιβλίο, εκεί βιβλίο που είναι το βιβλίο?

Δημοσίευση από Akumu Τρι Μάης 26, 2009 4:50 am

απο οτι ειδα σημερα στην σχολη μπορουμε απο αυριο να παμε να παρουμε βιβλια... και αρκετα τα περνουμε μεσα απο την σχολη...εγω πχ αυτα που θελω θα τα παρο απο εκει που τα περναμε παντα!
εχει βγει λιστα για να δειτε! Smile
Akumu
Akumu
Mod
Mod

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 36
Τόπος Διαμονής : Πειραιας
Ημ/νία εγγραφής : 19/11/2007

http://bigcitynightmare.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης