www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

parking τει

+12
jreaper
invi69
okeanis
xifias
tsakaritas
tmac
aithalis
UQBARAIGIO
zapata
fx125cc
liakofan
VECTRAMAN
16 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από jreaper Παρ Απρ 03, 2009 3:46 am

Τι λέτε βρε παιδιά; Και πρώτος και καλύτερος εσύ invi. Πριν πάρεις αυτοκίνητο όλη την ώρα έλεγες ότι πρέπει να αλλάζεις πόσες συγκοινωνίες για να πας στη σχολή και τώρα που έχεις ξαφνικά προτείνεις να κάνουμε δακτύλιο στο τει και τη μία μέρα να παρκάρκουν τα μονά και την άλλη τα ζυγά; Στην τελική στο τεί δεν πάω για να κάνω περίπατο αλλά για να κάνω μάθημα. Τωρα άσχετο αν θα έχω κενά ανάμεσα στα μαθήματα. Και στο κενό δλδ αν θέλω να χαλαρώσω και να πάω για καφέ θα πρέπει να πάρω και το αυτοκίνητο για να μην ενοχλεί άλλους που θελουν να παρκάρουν; Και συγνώμη δλδ στο χωράφι υπάρχει περίπτωση να μην βρει ο άλλος να παρκάρει; Πιο επικοδομητικό θα είναι να μιλάμε τι μπορεί να γίνει για να μην σπάει ο άλλος το αυτοκίνητό του στο χωράφι παρά τι μπορούμε να κάνουμε για να μην υπάρχουν πολλά αυτοκίνητα στο τει.
jreaper
jreaper
Mod
Mod

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 203
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 08/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από her Παρ Απρ 03, 2009 5:27 am

Και ένα videaki που έχει σχέση με την συζήτηση.
https://www.youtube.com/watch?v=OUf1jYtsY_k&feature=related

Παντός ρε παιδιά πολύ συζήτηση για το τίποτα μου φαίνετε.
Δεν είναι δα και τόσο άσχημος ο δρόμος. Αν πηγαίνετε με 3-5 χιλιόμετρα αν ώρα δεν νομίζω ότι θα έχετε και μεγάλη καθυστέρηση στον προορισμό σας. Η απόσταση είναι 150 μέτρα και το ‘’σοβαρό πρόβλημα’’ είναι όλο και όλο 50 μέτρα. Δεν είναι παραπάνω.

Και δόξα το θεό πλέων βρίσκουμε και να παρκάρουμε ενώ στο άλλο κτήριο δεν ήταν και τόσο εύκολο. Θυμάμαι πολλές φορές ότι έψαχνα 30 -45 λεπτά για να βρω να παρκάρω ενώ τώρα είναι υπόθεση 5 λεπτών και πολύ λέω!

Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας. Προτιμότερο είναι τα χρήματα για το οικόπεδο να τα βάλουν κάπου αλλού παρά σε αυτό. Δεν θα ήταν καλύτερο να τα επενδύσουν σε ένα εργαστήριο από το να φτιάξουν τον δρόμο ?
her
her
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : Αργυρούπολη
Ημ/νία εγγραφής : 05/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από tsakaritas Παρ Απρ 03, 2009 6:46 am

her έγραψε:Και ένα videaki που έχει σχέση με την συζήτηση.
https://www.youtube.com/watch?v=OUf1jYtsY_k&feature=related
?

xaxaxa kalo... oi gualoka8aristires gt paizan pano kato meta thn sugkrousi? Razz

tsakaritas
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 25/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από liakofan Παρ Απρ 03, 2009 9:41 am

her έγραψε:Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας. Προτιμότερο είναι τα χρήματα για το οικόπεδο να τα βάλουν κάπου αλλού παρά σε αυτό. Δεν θα ήταν καλύτερο να τα επενδύσουν σε ένα εργαστήριο από το να φτιάξουν τον δρόμο ?
Πιστεύω πως αν ήθελαν έβρισκαν χρήματα για όλα,δεν νομιζω το να περασει μια μπουλντοζα να πατησει λιγο να μην έχουμε λακουβες να τους παει πισω απο το να παρουν καινουργιο εξοπλισμο,επίπρόσθετα ο (χάλια ή ελλειπης) εξοπλισμος ειναι λιγοτερο σημαντικος απο ορισμενους "βοηθους" που έχουμε για να μην πω για καποια εργαστήρια που θα έπρεπε να μην υπάρχουν καν γιατι μαθαίνουμε πράγματα και εντελώς παρωχημένα και με εντελώς λάθος τρόπο
liakofan
liakofan
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 367
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από VECTRAMAN Παρ Απρ 03, 2009 8:13 pm

πιστευω πως ο liakofan εχει δικιο,δεν τους ειναι και τπτ να το πατησουν λιγακι απο πισω.απλα πραγματα.. Cool
VECTRAMAN
VECTRAMAN
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 74
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Νεα Σμυρνη
Ημ/νία εγγραφής : 11/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από aithalis Κυρ Απρ 05, 2009 2:34 am

Συμφωνώ με τους τελευταίους, δεν λεμε να ασφαλτοστρωσουν ολο το χωρο και να φτιάξουν ενα απιστευτο κ απεραντο τσιμεντενιο παρκινγκ κατι που θα ηταν πολυ ασχημο.
Απλα λιγο να καθαρισουν το χωρο και να μπαλωσουν τις λακκουβες, πρακτικα πραγματα...
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από liakofan Κυρ Απρ 05, 2009 5:41 am

Επίσης κανεις δεν είπε να κοψουμε τα δεντρα για να κανουμε παρκινγκ αλλα δεν νομιζω οτι οι 5 ελιές που υπαρχουν απο πισω να τις θεωρει κανεις πρασινο ετσι και αλλιως γκρι απο το καυσαεριο ειναι.
Ξαναλέω αντι να κολανε αφίσες ας κανουν και κατι σωστο,τουλαχιστον να βαλουν τις αφισες να καλύψουμε τις λακουβες
liakofan
liakofan
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 367
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από aithalis Κυρ Απρ 05, 2009 6:15 am

προς liakofan: επειδη ανηκω σε παραταξη σου απανταω, εμενα μπορει να μ αρεσει να κολαω αφισες εσενα τι σε νοιαζει? και κατι αλλο, δεν εχω δει εσενα ή κανενα αλλο για αυτα που συζηταμε εδω να διαμρτυρεται στη πρωτη παραταξη που εκλεξατε περυσι (ΠΚΣ)...

εσεις τους βγαλατε πρωτους εσεις πρεπει να απαιτησετε αυτα που ζητατε...
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από tmac Κυρ Απρ 05, 2009 7:03 am

aithalis έγραψε:προς liakofan: επειδη ανηκω σε παραταξη σου απανταω, εμενα μπορει να μ αρεσει να κολαω αφισες εσενα τι σε νοιαζει?.

Χωρίς να θέλω να γίνω προσβλητικός είναι σαν να λες ότι σου αρέσει δηλαδή να κολάς διαφημίσεις, την ίδια δηλαδή πολλές φορές. Η αιτία της όποιας αντίδρασης από εμάς τους φοιτητές που δεν είμαστε σε παρατάξεις είναι γιατί θέλετε να διαφημισθεί η παράταξη και αν είναι και designάτη η διαφήμιση (αναλόγως τι θέλει να αναδείξει η κάθε παράταξη) να ανέβει και το κύρος. Νομίζω θα ήταν καλύτερα να είναι σε μορφή όμορφων ανακοινώσεων το τί κάνει η κάθε παράταξη, άντε και το τί θα κάνει, μια απο δω, άλλη μια από εκεί και τελειώσαμε. Αλλιώς το ότι δεν προσφέρουν κάτι το πρακτικό και απλά υπάρχουν τις κάνει αντιαισθητικές.
tmac
tmac
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Ηλικία : 35
Τόπος Διαμονής : Νέα Φιλαδέλφεια
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

http://alluminatoi.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από aithalis Κυρ Απρ 05, 2009 7:26 am

tmac έγραψε:
Χωρίς να θέλω να γίνω προσβλητικός είναι σαν να λες ότι σου αρέσει
δηλαδή να κολάς διαφημίσεις, την ίδια δηλαδή πολλές φορές. Η αιτία της
όποιας αντίδρασης από εμάς τους φοιτητές που δεν είμαστε σε παρατάξεις
είναι γιατί θέλετε να διαφημισθεί η παράταξη και αν είναι και designάτη
η διαφήμιση (αναλόγως τι θέλει να αναδείξει η κάθε παράταξη) να ανέβει
και το κύρος.

Λοιπον για να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα, ανηκω στη ΔΑΠ και συγκεκριμενα ανηκω σε αυτη τη ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ παραταξη γιατι πιστευω στη πλειοψηφια των ιδεων της. Ειμαστε ασ το πουμε μια παρεα παιδιων που πιστευουμε οτι μπορουμε να κανουμε κατι καλο για το ΤΜΗΜΑ μας και μονο γαυτο με ενδιαφερει προσωπικα...
Η αφισα ειναι το μεσον να δειξω στους συμφοιτητες μου οτι υπαρχει αυτη η παραταξη. Οι ανακοινωσεις που βγαζουμε εκφραζουν τις αποψεις μας και δειχνουν οτι υπαρχουμε, οτι ειμαστε εδω και μας ενδιαφερουν καποια πραγματα.

liakofan έγραψε:
Ξαναλέω αντι να κολανε αφίσες ας κανουν και κατι σωστο,τουλαχιστον να βαλουν τις αφισες να καλύψουμε τις λακουβες

Σε αυτο που εγραψε ο liakofan αντιδρω γιατι θα επρεπε να απευθυνεται στη παραταξη που αυτη τη στιγμη ειναι πρωτη και αντι να κολανε αφισες, να μοιραζουν ριζοσπαστη και να διακοπτουν τα μαθηματα για να ομιλιες περι ανεμων και υδατων ΔΕΝ κανουν τιποτα απολυτως για το τμημα. Ουτε στο μπαχαλο των βιβλιων το προηγουμενο εξαμηνο βοηθησαν (ενα παραδειγμα ενδεικτικο) οπως δεν κανουν τιποτα και για το θεμα που μιλαμε...
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από tmac Κυρ Απρ 05, 2009 8:21 am

aithalis έγραψε:Λοιπον για να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα, ανηκω στη ΔΑΠ και συγκεκριμενα ανηκω σε αυτη τη ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ παραταξη γιατι πιστευω στη πλειοψηφια των ιδεων της. Ειμαστε ασ το πουμε μια παρεα παιδιων που πιστευουμε οτι μπορουμε να κανουμε κατι καλο για το ΤΜΗΜΑ μας και μονο γαυτο με ενδιαφερει προσωπικα...
Η αφισα ειναι το μεσον να δειξω στους συμφοιτητες μου οτι υπαρχει αυτη η παραταξη. Οι ανακοινωσεις που βγαζουμε εκφραζουν τις αποψεις μας και δειχνουν οτι υπαρχουμε, οτι ειμαστε εδω και μας ενδιαφερουν καποια πραγματα.

Στο πρώτο σκέλος να σημειώσω πως το ίδιο θα συνέβαινε και αν είσουν σε μια παράταξη ανεξάρτητη, που να μην έχει σχέση με κάποιο κόμμα (θα μου πείς υπάρχουν τα ΕΑΑΚ, προφανώς δεν σε ενδιαφέρουν αλλιώς θα είσουν εκεί, αλλά εγώ μιλάω γενικά). Πάλι η ίδια παρέα θα είσασταν. Στο δεύτερο σκέλος δεν διαφονώ με τους λόγους, αφού οι απόψεις ολονών πρέπει να ακούγονται, αλλά διαφονώ με τον τρόπο. Το να γεμίζει ένα κτήριο ή κτήρια με ένα μωράκι που λέει "μαζί σου σε κάθε βήμα" ή κάτι οβελίξ και αστερίξ, το θεωρώ κάπως αστείο και άχρηστο.

aithalis έγραψε:Σε αυτο που εγραψε ο liakofan αντιδρω γιατι θα επρεπε να απευθυνεται στη παραταξη που αυτη τη στιγμη ειναι πρωτη και αντι να κολανε αφισες, να μοιραζουν ριζοσπαστη και να διακοπτουν τα μαθηματα για να ομιλιες περι ανεμων και υδατων ΔΕΝ κανουν τιποτα απολυτως για το τμημα. Ουτε στο μπαχαλο των βιβλιων το προηγουμενο εξαμηνο βοηθησαν (ενα παραδειγμα ενδεικτικο) οπως δεν κανουν τιποτα και για το θεμα που μιλαμε...

Μιλώντας μαζί σου για αυτό το θέμα θέλω να αναδείξω ένα πρόβλημα γενικό όχι μόνο της παράταξής σου. Γενικά εμένα μου φαίνεται πως λείπει η ουσία σε βασικά ζητήματα όπως την πρόοδο και την δημοκρατική έκφραση (για τις αφήσες και τις συνελεύσεις μιλάω) στην σχολή. Την έχουμε δει ότι θέλουμε εκπροσώπους και τους δίνουμε αξία. Λες και έχουμε κουλαμάρα στον εγκέφαλο και δεν μπορούμε μόνοι μας ωραία και δημοκρατικά.
tmac
tmac
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Ηλικία : 35
Τόπος Διαμονής : Νέα Φιλαδέλφεια
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

http://alluminatoi.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από saturn Κυρ Απρ 05, 2009 8:43 am

aithali kales oi afises de lew alla poso kairo exei na mpei h DAP se suneleusi?gia thimise mou
saturn
saturn
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 15/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από liakofan Κυρ Απρ 05, 2009 9:16 am

aithalis έγραψε:
Λοιπον για να ξεκαθαρισουμε καποια πραγματα, ανηκω στη ΔΑΠ και συγκεκριμενα ανηκω σε αυτη τη ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ παραταξη γιατι πιστευω στη πλειοψηφια των ιδεων της.
Ενημερωτικα να σου πω και με κάθε καλή πρόθεση πως οι ιδεες της δεν διαφέρουν καθόλου απο αύτες ενός νεκροκάπυλου,ευχομαι πραγματικά να το συνειδητοποιησεις.


aithalis έγραψε: Ειμαστε ασ το πουμε μια παρεα παιδιων που πιστευουμε οτι μπορουμε να κανουμε κατι καλο για το ΤΜΗΜΑ μας και μονο γαυτο με ενδιαφερει προσωπικα...
Εαν όντως σε ενδιαφέρει ΜΟΝΟ αυτο τότε δεν θα έπρεπε να είσαι στην παράταξη που ειναι η πλέον εξαρτημένη απο το κόμμα της θα μπορούσατε να το κάνατε όπως είπε και ο tmac μέσω μιας ανεξάρτητης παράταξης.Επίσης εφόσον λες οτι σε ενδιαφέρει το καλό του τμήματος δεν θα παρακαλάγατε να σας ψηφίσουμε προεκλογικά(για να μας εκπροσωπήσεις) και μετά αφου δεν βγήκατε να μας "τιμωρείς"στελνοντάς μας στην ΠΚΣ επειδη αυτή εκλέξαμε.Αυτο εμένα προσωπικά μου δείχνει οτι δεν σε ενδιαφέρει το καλό της σχολής αλλα η πρωτιά.Αν ήσουν σωστός δεν θα σε ένοιαζε ότι είσαι δεύτερος αλλα το καλο της σχολης,θα σεβόσουν όσους σε ψήφισαν και θα πάλευες.έστω και 3 ψήφους να είχες θα έπρεπε να προσπαθείς για το σωστό.Δεν θα καθόσουν να ρίχνεις ευθύνες στους άλλους....


aithalis έγραψε:Η αφισα ειναι το μεσον να δειξω στους συμφοιτητες μου οτι υπαρχει αυτη η παραταξη. Οι ανακοινωσεις που βγαζουμε εκφραζουν τις αποψεις μας και δειχνουν οτι υπαρχουμε, οτι ειμαστε εδω και μας ενδιαφερουν καποια πραγματα.

Η αφίσα δεν έχει καμμία σχέση με την πολιτική και την ιδεολογία,είναι καθαρά και μόνο θέμα marketing.
Επίσης κάνε ενα poll και ρωτα ποτε εχει δει κάποιος απο εμάς μια άποψη ή ιδεά διατυπωμένη στις αφίσες σας ,το μόνο που έχω καταλαβει εγώ απο τις αφίσες σας είναι οτι σας αρέσουν τα μπουζούκια και ότι έχετε κόνε (μιας και είστε μια παρέα παιδιών και μόνο)για φτήνα μπουκάλια
liakofan
liakofan
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 367
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από aithalis Κυρ Απρ 05, 2009 12:08 pm


saturn έγραψε:
aithali kales oi afises de lew alla poso kairo exei na mpei h DAP se suneleusi?gia thimise mou
Τις συνελευσεις τις εχουν καπιλευτει οι αριστερες παραταξεις, δεν μπαινω στη διαδικασια να προσπαθησω να εκφρασω τις αποψεις μου και καποιοι να τραμπουκιζουν...


tmac έγραψε:
Το να γεμίζει ένα κτήριο ή κτήρια με ένα μωράκι που λέει "μαζί σου σε
κάθε βήμα" ή κάτι οβελίξ και αστερίξ, το θεωρώ κάπως αστείο και άχρηστο.
Μαζι σου οτι δεν εχει ιδιαιτερο νοημα η αφισα, αλλα για τον ιδιο λογο δεν θα επρεπε να μου το αναφερετε σαν κατι αρνητικο... τι σας ενοχλουν καμια 10αρια αφισες απο δω και απο κει? Απλα δηλωνουν την υπαρξη της οποιας παραταξης...


tmac έγραψε:
Την έχουμε δει ότι θέλουμε εκπροσώπους και τους δίνουμε αξία. Λες και
έχουμε κουλαμάρα στον εγκέφαλο και δεν μπορούμε μόνοι μας ωραία και
δημοκρατικά.
Δεν σε εμποδισε κανεις να μαζεψεις ομοιδεατες σου και να προσπαθησετε να κανετε κατι...

προς liakofan και λοιπους που μπορει να πιστευουν τα ιδια

Φιλε μου δεν εχεις ιδεα απο οτι φαινεται για τις αποψεις της ΔΑΠ και με προσβαλλει προσωπικα να τις υποβαθμιζεις ετσι χωρις καν να μου δινεισ ενα παραδειγμα... Εγω προσωπικα διαφωνω σε διαφορα σημεια αλλα στην πλειοψηφια αυτη η παραταξη με εκφραζει.

Δεν ειμαι Νεα Δημοκρατια και δε με νοιαζει αν με πιστευετε ! Ειμαι αυτο που με εκφραζει περισσοτερο τη στιγμη που παω στη καλπη!
Ξερω τα παιδια που ειναι μαζι μου στη ΔΑΠ και ξερω ποιες ειναι οι προσδοκιες μας για το τμημα και οτι πολυ απλα μας ενδιαφερει να κανουμε κατι καλο...
Απο τη στιγμη που δεν ειμαστε πρωτη δυναμη ΔΕΝ μπορουμε να κανουμε αρκετα πραγματα που θελουμε.

Ειλικρινα δεν εχω να κερδισω εγω κατι προσωπικα απο αυτο που κανω, ουτε σε καμια ΟΝΝΕΔ ανηκω ουτε τιποτα τετοιο, επισης το βρισκω αρκετα αδικο να καθονται καποιοι πισω απο ενα pc και να κραζουν για το ενα και το αλλο και οταν πανε στη σχολη να μη προσπαθουν να λυσουν το οποιο προβλημα τους...

Καποιοι απο εδω μου μιλατε λες και ειμαι εχθρος σας... χαλαρωστε και δειτε τα πραγματα πιο σφαιρικα δεν ειναι δικαιο να χαρακτηριζεις καποιον χωρις καν να τον ξερεις...
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από mitsos Κυρ Απρ 05, 2009 2:07 pm

Οποιος θελει να κολλαει αφισες ειναι ελευθερος να το κανει στο σπιτι και και οχι στο τει που ειναι δημοσιο κτιριο. Και δεν ειναι καμια δεκαρια αφισες ειναι μερικες εκατονταδες αφισες που καλυπτουν τοιχους ,ταβανια, παραθυρα, πορτες μεχρι και στα φωτα τις κρεμανε.
Και οποιος ξερει να μου λυσει την απορια: που στο καλο βρισκουν ολες αυτες οι παραταξεις τα λεφτα για τυπωσουν τοσο χαρτι που για τις αφισες τοσων χρονων που ειμαι στο τει πρεπει να εχουν κοψει το μισο δασος του Αμαζονιου. Αν τα παιρνουν απο το εκαστοτε κομμα τοτε που ειναι η ανεξαρτησια τους?
mitsos
mitsos
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από aithalis Κυρ Απρ 05, 2009 2:23 pm

Α καλα!! ξεφυγαμε τελειως ομως. Λοιπον φιλε μου δικαιωμα του καθενος αρα και της καθε παραταξης ειναι να κολαει αφισες και ανακοινωσεις και ο,τι αλλο θελει, για να τελειωνουμε με τις βλακειες.
Το προβλημα του ΤΕΙ ειναι οι αφισες? Τοσα αλλα γραφουμε αυτο βρηκες να σχολιασεις, αυτο μου δειχνει κακη διαθεση για συζητηση...
aithalis
aithalis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

parking τει - Σελίδα 2 Empty Απ: parking τει

Δημοσίευση από mback23 Κυρ Απρ 05, 2009 2:44 pm

Far far away from the topic Smile
/Locked
mback23
mback23
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ζωγράφου
Ημ/νία εγγραφής : 21/06/2007

http://metalwatchtower.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης