www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

+8
Woody
Yniemar
philip2
xifias
aggelos_egaleo
mback23
billyjean
liakofan
12 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από liakofan Πεμ Φεβ 07, 2008 10:18 am

Καθως προσπαθω να συγκεντρωθω για μα διαβασω μου ερχεται στο μυαλο αυτο που παρατηρησαμε με κατι παιδια καθως περιμεναμε να γραψουμε σχ.λογ.2(αλλη ιστορια αυτηSmile)οτι παρα πολλα θρανια εχουν γεμισει με σκονακια(μεχρι εδω ολα φυσιολογικα)μονο που αυτα εχουν γραφτει με ανεξιτηλο στηλο και δεν σβηνουν.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να υπαρχουν ατομα που δεν σκευτονται και τους αλλους,γιατι να γραψεις με ανεξιτηλο και οχι με μολυβακι?Θα ηθελα να ακουσω και αλλες αποψεις πανω στο θεμα γιατι μπορει να ειμαι εγω γεροντοπαραξενος.
Υ.Γ:Εκει που καθομουν εγω υπηρχαν σκονακια με ανεξιτηλο Ηλεκτρονικων 1,που το γραφουμε με ανοιχτο βιβλιο!!!!!!!!!! No
liakofan
liakofan
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 367
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από billyjean Πεμ Φεβ 07, 2008 11:01 am

η βλακεία σε όλο της το μεγαλείο...και εν πάσει περιπτώσει,θες να κάνεις σκονάκι?έχε το πάνω σου,δε χρειάζεται να βρωμίζεις το χώρο..έλεος...
billyjean
billyjean
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 719
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : ν.προάστεια
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

http://www.electronicsteipir.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από mback23 Πεμ Φεβ 07, 2008 2:12 pm

billyjean έγραψε:η βλακεία σε όλο της το μεγαλείο...και εν πάσει περιπτώσει,θες να κάνεις σκονάκι?έχε το πάνω σου,δε χρειάζεται να βρωμίζεις το χώρο..έλεος...

Θα συμφωνήσω. Μα καλά που πήγαν οι οικολογικές μας ευαισθησίες;; Και το καημένο το θρανιάκι κάποτε δεντράκι ήταν και αυτό!
mback23
mback23
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ζωγράφου
Ημ/νία εγγραφής : 21/06/2007

http://metalwatchtower.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από aggelos_egaleo Πεμ Φεβ 07, 2008 2:23 pm

Το θρανίο είναι το πιο βολικό για σκονάκια απο την άποψη ότι δεν μπορούν να σε πιάσουν.Το θέμα είναι γιατί να γράφουν με μαρκαδόρο και μάλιστα ανεξίτηλο????Τελικά ορισμένοι είναι πέρα βρέχει... Suspect
aggelos_egaleo
aggelos_egaleo
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 24/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από xifias Πεμ Φεβ 07, 2008 2:40 pm

παιδια πειτε κ του στραβου το δικιο ομως,τα καινουρια 8ρανια καμια σχεση με τα παλια.στα παλια κ με νερο να εγραφες φαινοτανε,κα8οτι ασπρα.τα καινουρια ειναι πολυ δυσκολοτερα.εχουν την ειδικη επιστρωση no-more-skonakia βλεπετε.
xifias
xifias
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 05/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από aggelos_egaleo Πεμ Φεβ 07, 2008 2:48 pm

Καλά αν θες να γράψεις κάτι το γράφεις...Έγω προσωπικά δεν καταλαβαίνω ούτε απο θρανία,ούτε απο τίποτα και αν είναι αυτό που θα γράψω να μου περάσει το μάθημα θα το γράψω ο κόσμος να χαλάσει! Cool
aggelos_egaleo
aggelos_egaleo
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 24/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από philip2 Πεμ Φεβ 07, 2008 4:44 pm

γιαλοχαρτο 180αρι και λιγο μολυβακι και εισαι ενταξει.πραγματικα οποιος γραφει με ανεξιτηλο ειναι απαραδεκτος,γιατι το κανουν .το μολυβι ειναι και πιο οικονομικο και οικολογικο
philip2
philip2
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 20/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από Yniemar Παρ Φεβ 08, 2008 2:35 am

Συμφωνώ και εγώ παιδιά. Δεν έκατσα ακόμα σε τέτοιο θρανίο με σκονάκια που δεν σβήνουν αλλά το θεωρώ πολύ κακό για όλους. Ακου ανεξίτηλο μαρκαδόρο!

Yniemar
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημ/νία εγγραφής : 05/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από Woody Παρ Φεβ 08, 2008 5:25 am

Πιστευω παιχτηκε παρταλια απο τον φιλο μας για να γραψει αυτος κ "κρεμασε" οσυς θα καθονται απο δω και περα σε αυτη τη θεση.(το μαθημα που εκανε σκονακι δε σχολιαζεται...).Απο την αλλη,αν ερθω στη θεση του,τον ψιλοκαταλαβαινω γιατι αν εκανε με μη ανεξιτηλο,με τη πρωτη επαφη θα σβηνοντουσαν.αντε ξαναγραφτα...Ειναι τοσο αντι-σκονακιακα φτιαγμενα αυτα τα θρανια που ειναι δικοπο μαχαιρι το θεμα σκονακι.γιατι κ με μολυβι να κανεις σου βγαινουν τα ματια να δεις τι εγγραψες.Εγω λεω να τα βαψουμε λευκα να μπορουμε ολοι να κανουμε τη δουλεια μας.
Woody
Woody
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ελληνικο-Σουρμενα
Ημ/νία εγγραφής : 04/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από mist Παρ Φεβ 08, 2008 5:34 am

Woody έγραψε:Πιστευω παιχτηκε παρταλια απο τον φιλο μας για να γραψει αυτος κ "κρεμασε" οσυς θα καθονται απο δω και περα σε αυτη τη θεση.(το μαθημα που εκανε σκονακι δε σχολιαζεται...).Απο την αλλη,αν ερθω στη θεση του,τον ψιλοκαταλαβαινω γιατι αν εκανε με μη ανεξιτηλο,με τη πρωτη επαφη θα σβηνοντουσαν.αντε ξαναγραφτα...Ειναι τοσο αντι-σκονακιακα φτιαγμενα αυτα τα θρανια που ειναι δικοπο μαχαιρι το θεμα σκονακι.γιατι κ με μολυβι να κανεις σου βγαινουν τα ματια να δεις τι εγγραψες.Εγω λεω να τα βαψουμε λευκα να μπορουμε ολοι να κανουμε τη δουλεια μας.

Η λύση είναι μια : γυαλόχαρτο !!! Very Happy
mist
mist
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Εδώ και εκεί
Ημ/νία εγγραφής : 15/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από liakofan Παρ Φεβ 08, 2008 6:15 am

εγω παντως ρε παιδια μια χαρα με μολυβι εκανα τη δουλεια μου ο μονος εχθρος ειναι η αντιλια αλλα και αυτο αντιμετωπιζεται.Παντως πεσανε 2 προτασεις στο τραπεζι:γιαλοχαρτο και βαψιμο αν κανεισ δοκιμασει κανενα απο τα 2(ειδικα το 1ο)ας μας το πει,να σκαμε μυτη στο τει με τα black & deker μαςSmile
liakofan
liakofan
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 367
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από aggelos_egaleo Παρ Φεβ 08, 2008 10:56 am

Εγώ μόνο μια εξήγηση έχω για τον ανεξίτηλο : Σου λέει αν κοπώ την 1η εξεταστική να μην χρειαστεί να τα ξαναγράψω την 2η... Cool Cool Cool Cool
aggelos_egaleo
aggelos_egaleo
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 24/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από mback23 Παρ Φεβ 08, 2008 11:38 am

δεν το είχα σκεφτεί έτσι!!!!! λες ε;;... χμμμμ.... ναι.... scratch
mback23
mback23
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ζωγράφου
Ημ/νία εγγραφής : 21/06/2007

http://metalwatchtower.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από liakofan Παρ Φεβ 08, 2008 12:05 pm

μαλλον το εχει παει πιο μακρυα και λεει"αφου ειμαι που ειμαι μ@λ@κ@ς! και θα μου παρει πολλες εκσεταστικες να το περασω ας τα γραψω μια και καλη"Smile
liakofan
liakofan
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 367
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από Santeron Παρ Φεβ 08, 2008 1:17 pm

Εγώ το έχω πει... διάφανο σελοφάν με την μία πλευρά να κολλάει... άρχοντας είσαι μετά... Προσωπικά δεν κάνω σκονάκια όποτε δεν με ενδιαφέρει... Very Happy
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από Woody Παρ Φεβ 08, 2008 3:14 pm

aggelos_egaleo έγραψε:Εγώ μόνο μια εξήγηση έχω για τον ανεξίτηλο : Σου λέει αν κοπώ την 1η εξεταστική να μην χρειαστεί να τα ξαναγράψω την 2η... Cool Cool Cool Cool

liakofan έγραψε:μαλλον το εχει παει πιο μακρυα και λεει"αφου ειμαι που ειμαι μ@λ@κ@ς! και θα μου παρει πολλες εκσεταστικες να το περασω ας τα γραψω μια και καλη"Smile

Επισης θα μπορουσε να χε πει ''αφου το μαθημα εινα τοσο δυσκολο κ θα μου παει μεχρι πτυχιο ας κανω το θρανιο προσωπικο μου (σαν του bob σφουγγαρακι το θρανιο)κ να ερχομαι μαζι με αυτο στις εξετασεις καθε φορα.''
Woody
Woody
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ελληνικο-Σουρμενα
Ημ/νία εγγραφής : 04/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από Santeron Παρ Φεβ 08, 2008 7:32 pm

Woody έγραψε:Επισης θα μπορουσε να χε πει ''αφου το μαθημα εινα τοσο δυσκολο κ θα μου παει μεχρι πτυχιο ας κανω το θρανιο προσωπικο μου (σαν του bob σφουγγαρακι το θρανιο)κ να ερχομαι μαζι με αυτο στις εξετασεις καθε φορα.''
Μήπως να το πάρει και σπίτι του να κοιμούνται παρέα; bounce
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από liakofan Σαβ Φεβ 09, 2008 8:16 am

εγω παντως ξερω παιδι απο αλλο τει που ξεβιδωνε το θρανιο το βραδυ, το επερνε σπιτι ,το εκανε ολο σκονακι και το γυρναγε στις 5 το επομενο πρωι με τις καθαριστριες το βιδωνε και περιμενε μεχρι την ωρα που θα εδινε το μαθημα....ειχε περασει 3 μαθηματα ετσιSmile
liakofan
liakofan
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 367
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από aggelos_egaleo Σαβ Φεβ 09, 2008 8:36 am

Και εγώ ξέρω έναν που είχε σπάσει το θρανιάκι απο το αμφιθέατρο του χατζηνικολάου και οταν έδινε εκεί τα έγραφε απο το σπίτι του και το έπερνε μαζί του!!! Cool Cool Cool
aggelos_egaleo
aggelos_egaleo
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 408
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 24/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από billyjean Σαβ Φεβ 09, 2008 8:52 am

ε ποτε!

εγώ ξέρω παιδί που είχε απαγάγει το καθηγητή που θα τον εξέταζε ,και αφού τον βασάνισε του είπε τα θέματα και τις λύσεις κ αφού πέρασε με 10 πήρε και τα λύτρα...
billyjean
billyjean
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 719
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : ν.προάστεια
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

http://www.electronicsteipir.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από Santeron Σαβ Φεβ 09, 2008 8:08 pm

billyjean έγραψε:ε ποτε!

εγώ ξέρω παιδί που είχε απαγάγει το καθηγητή που θα τον εξέταζε ,και αφού τον βασάνισε του είπε τα θέματα και τις λύσεις κ αφού πέρασε με 10 πήρε και τα λύτρα...
Καλά εσύ έγινες υπερβολικός... Σιγά μην πήρε λύτρα...
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από manolog3 Κυρ Φεβ 10, 2008 2:22 am

Santeron έγραψε:
Καλά εσύ έγινες υπερβολικός... Σιγά μην πήρε λύτρα...

+1 Δεν του εδωσε λυτρα γι' αυτο τον λογο τον σκοτωσε!!! lol! lol! afro
manolog3
manolog3
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ηλικία : 36
Τόπος Διαμονής : Πειραιάς
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από mback23 Κυρ Φεβ 10, 2008 2:41 am

Ναι, είναι αλήθεια. Αυτός ο σπουδαστής μετά από αυτό το συμβάν η ζωή του άλλαξε, ξαναβαπτίστηκε και έγινε γνωστός ως... Jigsaw. "I want to play a game" . Razz Razz Razz Razz
mback23
mback23
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ζωγράφου
Ημ/νία εγγραφής : 21/06/2007

http://metalwatchtower.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από invi69 Κυρ Φεβ 10, 2008 5:41 am

ayto egine prin h meta thn katadiwxh me tou tyranosayrous???
invi69
invi69
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 661
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : Πολυγωνο(οχι πενταγωνο)
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ??? Empty Απ: ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΞΙΤΗΛΟ...ΡΕ???

Δημοσίευση από mback23 Κυρ Φεβ 10, 2008 6:05 am

μετά... Razz
mback23
mback23
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ζωγράφου
Ημ/νία εγγραφής : 21/06/2007

http://metalwatchtower.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης