www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό)

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό) Empty Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό)

Δημοσίευση από Santeron Παρ Οκτ 19, 2007 7:39 pm

Αυτό το thread θα υπάρχει για να βάζω την εβδομαδιαία θεωρία στο μάθημα "Δομές & Διαχείριση Δεδομένων" που έχω αναλάβει να παρακολουθώ. Η θεωρία γίνεται στην αίθουσα που γίνεται και το εργαστηριακό κομμάτι του μαθήματος, Ζ233, Παρασκευή 16-20. Η σελίδα του καθηγητή Δρ. Απ. Ανδρεάδη βρίσκεται εδώ γιά περισσότερες πληροφορίες.

Αρχικά παραθέτω τις διαφάνειες που κάνει στο μάθημα ο κ. Ανδρεάδης:
Περιγραφή μαθήματος
Κεφάλαιο 1
Κεφάλαιο 2
Κεφάλαιο 3
Κεφάλαιο 5
Λυμένες ασκήσεις
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό) Empty Απ: Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό)

Δημοσίευση από vilataxi Τρι Ιαν 29, 2008 3:46 pm

Να κάνω 1-2 ερωτήσεις? Ευχαριστώ Smile! Οι διαφάνειες είναι σύνοψη του βιβλίου? Δλδ, αξίζει να διαβάσουμε από το βιβλίο ή θα βγούμε offtopic όπως γίνεται με άλλα μαθήματα που δεν υπάρχει σχέση μεταξύ τους! Με καταλαβαίνεις πιστεύω! Μπορεί να μην παρακολούθησα το μάθημα αλλά θέλω να κάνω μια προσπάθεια να το δώσω! (λυμένες ασκήσεις υπάρχουν, παλιά θέματα υπάρχουν, διαφάνειες και βιβλίο υπάρχουν)! Οποιαδήποτε υπόδειξη, συμβουλή δεκτή!
vilataxi
vilataxi
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 155
Ηλικία : 41
Τόπος Διαμονής : Όπου ξημερώσει...!
Ημ/νία εγγραφής : 12/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό) Empty Απ: Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό)

Δημοσίευση από mback23 Τρι Ιαν 29, 2008 4:18 pm

Οι σημειώσεις του καθηγητή είναι υπεραρκετές. Απλός πρέπει να τα διαβάσεις όλα γιατί αλλιώς δεν τη παλεύεις να καταλάβεις. Και εγώ δεν είχα πατήσει, διάβασα τις σημειώσεις του και πήγα χαλαρά και το πέρασα. Γενικά και ο καθηγητής δεν είναι κανένας κολλημένος! Μια χαρά περνάει αρκεί να του δείξεις ότι το κατέχεις και δεν πας για πλάκα.
mback23
mback23
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ζωγράφου
Ημ/νία εγγραφής : 21/06/2007

http://metalwatchtower.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό) Empty Απ: Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό)

Δημοσίευση από Chris Τρι Ιαν 29, 2008 4:52 pm

Και το βιβλίο είναι αρκετά καλό!
Εγώ είχα διαβάσει από το βιβλίο και από τα λυμένα θέματα στη σελίδα του καθηγητού.
Chris
Chris
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : Edinburgh
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

http://www.electronicsteipir.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό) Empty Απ: Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό)

Δημοσίευση από Santeron Τρι Ιαν 29, 2008 5:46 pm

Βασικά μέσα στην χρονιά δεν ανέβασα τις σημειώσεις που είχα πει, γιατί ο κύριος Ανδρεάδης λέει αυτά που γράφουν και οι διαφάνειες, οι οποίες παρεμπιπτόντως είναι μία περίληψη του βιβλίου... Το μόνο που θα μπορούσα να προσθέσω είναι κάποια σχόλια και παραδείγματα που έγιναν μέσα στην αίθουσα, αλλά το απέφυγα γιατί τα περισσότερα σχόλια που έχω σημειώσει είναι κάποια πιο προχωρημένα πράγματα που ήθελα εγώ να ρωτήσω και δεν ήθελα να μπερδέψω κάποιον ότι είναι μέσα στην ύλη. Αν τον ενδιαφέρει κάποιον, μετά την εξεταστική μπορώ να τα συμμαζέψω κάπως για να τα δει και αυτός. Σε γενικές γραμμές, διαβάστε τις σημειώσεις και όπου υπάρχει απορία ανατρέξτε στο βιβλίο. Αυτή είναι η άποψη μου.
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό) Empty Απ: Δομές και Διαχείριση Δεδομένων (2007-08 Χειμερινό)

Δημοσίευση από vilataxi Τετ Ιαν 30, 2008 12:01 am

Thnx admins! Εγώ ξεκίνησα ξημερώματα να διαβάζω το βιβλίο σιγά σιγα έτσι για να πάρω μια ιδέα! Καλό μου φάνηκε! Θα συνεχίσω από εκεί και θα έχω και τις διαφάνειες δίπλα μου! Να ξέρω 5 πράγματα πριν δώσω! Αν κολλήσω, θα επικοινωνήσω! Smile thnx!
vilataxi
vilataxi
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 155
Ηλικία : 41
Τόπος Διαμονής : Όπου ξημερώσει...!
Ημ/νία εγγραφής : 12/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης