www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών!

+4
billyjean
Chris
mback23
Santeron
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Θα πάρετε μέρος σε αυτό το εγχείρημα;

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 6 ]
Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_lcap37%Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_rcap 37% 
[ 11 ]
Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_lcap27%Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_rcap 27% 
[ 8 ]
Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 30
 
 

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών!

Δημοσίευση από Santeron Τετ Οκτ 10, 2007 3:53 am

mback πάντα έτσι ήταν το σύστημα αν δεν κάνω λάθος. Μόνο για το Εαρινό με τις απεργίες είχε αλλάξει 8|
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Empty _Νέο σύστημα?

Δημοσίευση από Captainmanos Τετ Οκτ 10, 2007 4:15 am

Παιδιά ξέρετε τι θα γίνει τελικά με το νέο σύστημα εγγραφών?
Άμα εφαρμοστεί το νέο σύστημα,δυστυχώς δε θα μπορέσω να παρακολουθήσω μαθήματα του Ζ' Εξαμήνου και μαθήματα τα οποία μου άρεσαν περισσότερο από κάποια άλλα,καθώς είναι πιο σύγχρονα από κάποια άλλα.
Επίσημα στο ΑΤεί δεν έχει γίνει κάποια ανακοίνωση&προσωπικά ενημερώθηκα σήμερα το πρωί από κάποιους συναδέλφους.
Αυτό το σύστημα εγγραφών είναι καινούριο,καθώς εδώ και 3χρόνια που είμαι στην σχολή,μπορούσα να δηλώσω όποιο άλλο μάθημα ήθελα(πλήν των μαθημάτων που ήθελαν προαπαιτούμενο)
Αν και θα είμαι off topic τώρα,ζητάω συγγνώμη μα θα 'θελα να μάθω ποιον ρώτησαν για αυτό το νέο σύστημα εγγραφών?Πού ανακοινώθηκε?
Ερωτήσεις που εύλογα θα μπορούσαν να δημιουργηθούν στον καθένα μας,αλλά απάντηση επίσημη δεν έχω πάρει από κάποιον..
Captainmanos
Captainmanos
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 37
Τόπος Διαμονής : Αθήνα
Ημ/νία εγγραφής : 02/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών!

Δημοσίευση από invi69 Κυρ Οκτ 14, 2007 2:14 pm

ayto tha hthela na to mathw kai egw???poion einai o "exupnos"(blakas me perikefalaia) o opoios kanei oti mporei gia na diwxei kosmo kai na upobathmisei to tmhma???
invi69
invi69
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 661
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : Πολυγωνο(οχι πενταγωνο)
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών!

Δημοσίευση από Woody Δευ Νοε 05, 2007 1:33 pm

ego re seis parakolutho ta kerata moy apo 8eories 2ou 4ou k metriseis tou 3ou examinou(exo meinei ligo piso... Sleep )alla de nomizo oti mporo na voithiso giati de ginete na peraso tis simioseis sto site.

*moved. Στο άλλο post είπα δεν έχουμε σχόλια... Evil or Very Mad
Woody
Woody
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ελληνικο-Σουρμενα
Ημ/νία εγγραφής : 04/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών!

Δημοσίευση από Santeron Δευ Νοε 05, 2007 6:30 pm

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις;
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών!

Δημοσίευση από Woody Τρι Νοε 06, 2007 3:59 am

sory santeroon..den einai k provlima apla gia na peraso oti simioseis exo 8a prepei na exo scanner k de xero k go ti allous papades.ego k pontiki pu exo na fadasteis eyxaristimenos eimai.gi ayto leo de xero pos akrivos mporo na voi8iso se ayto to 8ema.[/i][/u]
Woody
Woody
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ελληνικο-Σουρμενα
Ημ/νία εγγραφής : 04/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών!

Δημοσίευση από Santeron Τρι Νοε 06, 2007 4:03 am

Αν θες να βοηθήσεις αλλά το πρόβλημα σου είναι το scanner μπορείς να τις δώσεις σε κάποιον με scanner (πχ. εμένα) να τις scanάρω και ή να στις δώσω να τις ανεβάσεις ή να τις ανεβάσω εγώ. Πάντως scanner μπορείς να πάρεις με 60euros το φθηνότερο (που έχω και γω) και μπορεί να σου χρησιμέψει και εσένα σε κάποια άλλη φάση...
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών! - Σελίδα 2 Empty Απ: Ξεκινάει η ενεργή βοήθεια μελών!

Δημοσίευση από Woody Τρι Νοε 06, 2007 4:09 am

καπως ετσι αμα ειναι κ οταν ειναι να γινει τραμπα μου λες.οσο για το scanner...κατσε να παρω κανεναν υπολογιστη της προκοπης κ λιγο αξιοπιστο κ βλεπω στη συνεχεια για τα παραπανω εξαρτηματα
Woody
Woody
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ελληνικο-Σουρμενα
Ημ/νία εγγραφής : 04/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης