www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

+64
tstam2007
Johny
ppnos
thanos88
logaresto
invi69
tsixla
Zada
giannis8893
panayi7
2wheeler
mimdr
johnypsi
enisxitis
sovereign
melvin
bouki
drikos_pag
scotty7
RedArmada
yanqui
leonidas
AndreasGR89
tonionio
swthris82
xifias
manolog3
moli
gaspar
Bonanza Jellybean
thimios
kyriakoulakos
kzdev
Eladir
frabala
fin
anemos
tsaka
icestein
Aguero
rack2
pas2007
apxwv
OxTomatoemou
@@
Gaychipmunk
Subliminal
CS
mystiq
Vengeance
gghitman
giatros
pliktras
name
Asmodeus
SEGKA
pizzaguy
annadimkou
cheat
krystalenia
Oz
Akumu
xchris
alximistis9
68 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από SEGKA Τετ Σεπ 14, 2011 4:22 am

δν ξερω για τωρα αλλα η σχολη ειχε βγαλει ανακοινωση απο την πρωτη αποφαση καταληψης, οτι κατα τη διαρκεια της καταληψης η γραμματειες θα ητανε ανοιχτες!

:S
SEGKA
SEGKA
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ηλικία : 35
Τόπος Διαμονής : Korydallos
Ημ/νία εγγραφής : 17/01/2008

http://www.Cashjite.com/?share=7987

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από Bonanza Jellybean Τετ Σεπ 14, 2011 5:10 am


Eυχαριστω Θυμιο, ημουν 99.9% σιγουρη οτι δεν παιζει γραμματεια. Κριμα που αναγκαστηκες να το επιβεβαιωσεις πηγαινοντας μεχρι εκει για το τιποτα...Καλη υπομονη!...
Υ.Γ. SEGKA, ναι, αλλα δεν σηκωνουν το τηλ. Μπορει να ειναι εκει, να το ακουν και να μην απαντανε? Τι να πω.
Bonanza Jellybean
Bonanza Jellybean
Newbie
Newbie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 12/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από krystalenia Τετ Σεπ 14, 2011 1:51 pm

Κουίζ : Βρείτε πότε θα ανοίξει η σχολή και κερδίστε ένα cd του Ρέμη Ξάντου..
krystalenia
krystalenia
Newbie
Newbie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 41
Τόπος Διαμονής : Αθήνα
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από moli Τετ Σεπ 14, 2011 3:08 pm

esy exeis parei syntaksh re kopelia.th syntagh giatrou dhxneis gia na doseis mathima.

moli
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 03/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από icestein Τετ Σεπ 14, 2011 3:14 pm

Τα παίζει όλα για όλα moli !!!
Τέρμα γκάζι στην κατηφόρα με κομμένα φρένα μαγιώ και τα χέρια δεμένα πίσω(στρογγυλοφάναρο)
icestein
icestein
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 22/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από moli Τετ Σεπ 14, 2011 3:27 pm

to katevasa to cd ths smaragdenias to epomeno quiz parakalw

moli
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 03/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από cheat Τετ Σεπ 14, 2011 6:07 pm

provlepete recor selidwn pados se auto to topic...an analogistoume to poso tha kratisei auti i katalipsei hehe Very Happy

cheat
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 34
Τόπος Διαμονής : holargos
Ημ/νία εγγραφής : 17/03/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από manolog3 Πεμ Σεπ 15, 2011 2:47 am

krystalenia έγραψε:Κουίζ : Βρείτε πότε θα ανοίξει η σχολή και κερδίστε ένα cd του Ρέμη Ξάντου..

Κατι σε Σασα Μπαστα δεν εχεις? Εστω Αρτεμις Αλεξανδρατου βρε φιλεναδα!

Αρχες Οκτωβριου θα ανοιξει και θα ανοιξουν γενικα ολες! Smile
manolog3
manolog3
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ηλικία : 36
Τόπος Διαμονής : Πειραιάς
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από krystalenia Πεμ Σεπ 15, 2011 3:15 am

Αχ τι όμορφα να περνάς έξω από τη σχολή και να βλέπεις την πόρτα κλειστή.Να το καθιερώσουμε,μ'αρέσειιι !!
krystalenia
krystalenia
Newbie
Newbie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 41
Τόπος Διαμονής : Αθήνα
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από manolog3 Πεμ Σεπ 15, 2011 3:29 am

krystalenia έγραψε:Αχ τι όμορφα να περνάς έξω από τη σχολή και να βλέπεις την πόρτα κλειστή.Να το καθιερώσουμε,μ'αρέσειιι !!

Ωραια μας τα λες αλλα δεν εχει φαση!! Σιγα την καταληψη, 5-10 ατομα ειναι ολα και ολα, ουτε μουσικες, ουτε τιποτα "γαρα" να πανε γυρα, ξυλικι καθολου, μπαλα ουτε για δειγμα... ετσι ειναι οι καταληψεις? Το ΤΕΛ διπλα καλυτερες κανει!! Basketball Razz Νεολαια σου λεει μετα...
manolog3
manolog3
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ηλικία : 36
Τόπος Διαμονής : Πειραιάς
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από icestein Πεμ Σεπ 15, 2011 3:34 am

Πέρνα και μία μέσα απ τον καταυλισμό, πίσω απ Jumbo θέλουνε θα σου δώσουνε κι άλλη χαρά, απ αυτή που την τρώς !
icestein
icestein
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 22/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από SEGKA Πεμ Σεπ 15, 2011 3:55 am

γτ της δινεται αξια απαντώντας στα μυνηματα της??
αφου καποιοι ανθρωποι ειναι τελειως ξεγραμμενοι!!
Αμα της αρεσει μεγια της και χαρα της εκεινη θα τα λουστει αργοτερα
SEGKA
SEGKA
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ηλικία : 35
Τόπος Διαμονής : Korydallos
Ημ/νία εγγραφής : 17/01/2008

http://www.Cashjite.com/?share=7987

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από icestein Πεμ Σεπ 15, 2011 4:10 am

Να γελάμε και λίγο ρε φίλε .. χαβαλεδάκι και πασατέμπο
icestein
icestein
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 22/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από xifias Πεμ Σεπ 15, 2011 4:15 am

τα διαβασα ολα..οκ λοιπον εχουμε μερικους καινουριους acc που μιλανε αλα ζουραρις η σαν τον αλλο στο mad που παρουσιαζε ταινιες..εχουμε επισης 5-6 φοιτητες high speed που χρωστανε 2 η 1 η κανενα μαθημα κ περιμενουν πως κ πως.οκ δεκτο.

τα κομματα στις σχολες ειναι αλλο καπελο,που ολοι λιγο πολυ εχουν την ιδια η παρομοια αποψη..

αλλα στο διαταυτα,επειδη το θεμα ειναι περι βιασυνης αποκτησης πτυχιου,καταληψεων κλπ...

καταρχην,ελειψα ενα καλοκαιρι κ η σχολη εχει γινει ιδανικη 100% κ ολοι θελουν να κανουν μαθημα.νταξει μας καθυστερουν οι καταληψεις κ θελουμε ολοι ναχαμε τελιωσει χτες,αλλα πραγματικα πιστευετε οτι μια καταληψη παει πραγματικα πισω εναν φοιτητη?σχημα οξυμωρο,αλλα ενα στενο διαστημα,δεν φερνει μεγαλυτερη καθυστερηση κ ψυχικη κοπωση απο αυτη που φερνουν τακτικα πχ. οι απαθεις στασεις καποιων καθηγητων,που δειχνουν ναναι στη δικια τους φυσαλιδα κ δε πανα καιγεται ο κοσμος..δε πα να γραψες 2 διφυλα,ξεχασες ενα κομα,εδω τι μουγραψες δεν ειναι ετσι κοπηκες λυπαμαι.το αλλο εξαμηνο παλι.το επομενο παλι.παμε ξανα..

μετα σου λεει εχεις 2 εξαμηνα επειτα διαγραφεσαι..λες κ πιανεις τοπο σε καμια καρεκλα..!οι δε καινουριοι ν+2 κ ο αλλος συμφωνει!!εγω λεω να εχουμε ν-1 τι λετε?με μπονους 2 βαθμους στο πτυχιο.

οπως φαινεται τα πραματα ολο κ σφιγγουν..δε μιλας μια δε μιλας δυο καποια στιγμη θα σου παρουν κ το σωβρακο κ τη σχολη.κ καλα τη σχολη 8α τη ξεφορτωθεις σε 1-2-5 εξαμηνα απο τωρα,κ θα πιασεις κ δουλεια-λεμε τωρα-το σωβρακο ομως?σε περνει να το χασεις?

πω πω γαμω τις καταληψεις μου..με καθυστερουν..τα μαλακισμενα..

ΥΓ:ουτε σε κομα ειμαι ουτε σε τελεια,αν θελετε το πιστευετε.η παρτη μας μας εριξε σαυτο το επιπεδο.
xifias
xifias
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 05/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από icestein Πεμ Σεπ 15, 2011 4:44 am

xifias έγραψε:τα διαβασα ολα..οκ λοιπον εχουμε μερικους καινουριους acc που μιλανε αλα ζουραρις η σαν τον αλλο στο mad που παρουσιαζε ταινιες..εχουμε επισης 5-6 φοιτητες high speed που χρωστανε 2 η 1 η κανενα μαθημα κ περιμενουν πως κ πως.οκ δεκτο.

τα κομματα στις σχολες ειναι αλλο καπελο,που ολοι λιγο πολυ εχουν την ιδια η παρομοια αποψη..

αλλα στο διαταυτα,επειδη το θεμα ειναι περι βιασυνης αποκτησης πτυχιου,καταληψεων κλπ...

καταρχην,ελειψα ενα καλοκαιρι κ η σχολη εχει γινει ιδανικη 100% κ ολοι θελουν να κανουν μαθημα.νταξει μας καθυστερουν οι καταληψεις κ θελουμε ολοι ναχαμε τελιωσει χτες,αλλα πραγματικα πιστευετε οτι μια καταληψη παει πραγματικα πισω εναν φοιτητη?σχημα οξυμωρο,αλλα ενα στενο διαστημα,δεν φερνει μεγαλυτερη καθυστερηση κ ψυχικη κοπωση απο αυτη που φερνουν τακτικα πχ. οι απαθεις στασεις καποιων καθηγητων,που δειχνουν ναναι στη δικια τους φυσαλιδα κ δε πανα καιγεται ο κοσμος..δε πα να γραψες 2 διφυλα,ξεχασες ενα κομα,εδω τι μουγραψες δεν ειναι ετσι κοπηκες λυπαμαι.το αλλο εξαμηνο παλι.το επομενο παλι.παμε ξανα..

μετα σου λεει εχεις 2 εξαμηνα επειτα διαγραφεσαι..λες κ πιανεις τοπο σε καμια καρεκλα..!οι δε καινουριοι ν+2 κ ο αλλος συμφωνει!!εγω λεω να εχουμε ν-1 τι λετε?με μπονους 2 βαθμους στο πτυχιο.

οπως φαινεται τα πραματα ολο κ σφιγγουν..δε μιλας μια δε μιλας δυο καποια στιγμη θα σου παρουν κ το σωβρακο κ τη σχολη.κ καλα τη σχολη 8α τη ξεφορτωθεις σε 1-2-5 εξαμηνα απο τωρα,κ θα πιασεις κ δουλεια-λεμε τωρα-το σωβρακο ομως?σε περνει να το χασεις?

πω πω γαμω τις καταληψεις μου..με καθυστερουν..τα μαλακισμενα..

ΥΓ:ουτε σε κομα ειμαι ουτε σε τελεια,αν θελετε το πιστευετε.η παρτη μας μας εριξε σαυτο το επιπεδο.

Φίλε είμαστε πολλοί που είμαστε στην ίδια μοίρα και άλλοι που είμαστε σε διαφορετική..
Όλοι έχουν τις υποχρεώσεις τους και κάποιοι όντως καθυστερούν να τελειώσουν δικαιολογημένα..

Για να μην γράφω πάλι παραγράφους, πρέπει να καταλάβουμε επιτέλους οτι όποιος θέλει να προχωρήσει , προχωράει
παρ όλες τις αντίξοες συνθήκες.

Αυτά με το κόμα και τις δύο κόλλες μπρος πίσω και τα κοψίματα πρέπει μάλλον να τα λές για πλάκα ή δεν έχεις καταλάβει ,όπως και γω σε κάποια χρονική περίοδο, οτι δεν ισχύουν.(τουλάχιστον στην δική μας σχολή που το επίπεδο έχει πέσει κατακόρυφα και ΟΛΟΙ οι καθηγητές κάνουν πραγματικά ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ για να φεύγει κόσμος )

Τυπικά να ασχοληθείς με τη σχολή (μας) ξεμπερδεύεις στο μπαμ. Έχω κοσκινήσει πάρα πολύ γι αυτό επιμένω.
Αν ήσουν λίγο τυπικός θα έβλεπες οτι τα τελευταία χρόνια τα θέματα ΟΛΩΝ είναι τα ΙΔΙΑ και ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ για κάποιον που τουλάχιστον ξέρει που βρίσκεται

Πραγματικά οι μεγαλύτεροι πρέπει να ξεκολήσουμε μ αυτή την καραμέλα.
Κινδυνεύω και γώ να πάρω πόδι απο τη σχολή και μάλιστα άμεσα, δεν τα λέω έξω απ το χορό αυτά..

ΝΑΙ μια καταληψη παει πραγματικα πισω εναν ΦΟΙΤΗΤΗ.
Και φοιτητής δεν είναι όποιος στοχεύει στο ρημαδόχαρτο για να τον βάλει κάποιος σε μια δουλίτσα ή να πάρει παραπάνω φραγκάκια σ αυτή που τον έχουν ήδη βάλει ή βρήκε με την αξία του τελος πάντων.

Φοιτητής είναι εκείνος που πραγματικά ενδιαφέρεται για το αντικείμενο του και ΘΕΛΕΙ να το σπουδάσει και να προχωρήσει.

Η Διαμαρτυρία και η Αντίδραση μπορούν να λάβουν άλλη μορφή διαφορετική από αυτή της Κατάληψης αλλα τόσα χροοοονια τα σκατοκόμματα και οι "ιδεολόγοι" που τώρα φωνάζουν για το άσυλο έκαναν ότι είναι δυνατόν για να μπορεί τώρα μια υπουργός του κώλου να το διαλύσει και αυτό και όλη την ακαδημαϊκή μόρφωση μαζί με όλη την εκπαίδευση της χώρας.

Είναι αργά .. σηκωθείτε να κουβαλήσετε τελάρα και να ξεσκατίσετε βόθρους(αν σας δεχτούν) ιδεολόγοι μου (και γω μαζί σας).
icestein
icestein
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 22/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από xifias Πεμ Σεπ 15, 2011 5:03 am

icestein έγραψε:

Αυτά με το κόμα και τις δύο κόλλες μπρος πίσω και τα κοψίματα πρέπει μάλλον να τα λές για πλάκα ή δεν έχεις καταλάβει ,όπως και γω σε κάποια χρονική περίοδο, οτι δεν ισχύουν.(τουλάχιστον στην δική μας σχολή που το επίπεδο έχει πέσει κατακόρυφα και ΟΛΟΙ οι καθηγητές κάνουν πραγματικά ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ για να φεύγει κόσμος )

Τυπικά να ασχοληθείς με τη σχολή (μας) ξεμπερδεύεις στο μπαμ. Έχω κοσκινήσει πάρα πολύ γι αυτό επιμένω.
Αν ήσουν λίγο τυπικός θα έβλεπες οτι τα τελευταία χρόνια τα θέματα ΟΛΩΝ είναι τα ΙΔΙΑ και ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ για κάποιον που τουλάχιστον ξέρει που βρίσκεται

Πραγματικά οι μεγαλύτεροι πρέπει να ξεκολήσουμε μ αυτή την καραμέλα.
Κινδυνεύω και γώ να πάρω πόδι απο τη σχολή και μάλιστα άμεσα, δεν τα λέω έξω απ το χορό αυτά..

ΝΑΙ μια καταληψη παει πραγματικα πισω εναν ΦΟΙΤΗΤΗ.
Και φοιτητής δεν είναι όποιος στοχεύει στο ρημαδόχαρτο για να τον βάλει κάποιος σε μια δουλίτσα ή να πάρει παραπάνω φραγκάκια σ αυτή που τον έχουν ήδη βάλει ή βρήκε με την αξία του τελος πάντων.

Φοιτητής είναι εκείνος που πραγματικά ενδιαφέρεται για το αντικείμενο του και ΘΕΛΕΙ να το σπουδάσει και να προχωρήσει.

Η Διαμαρτυρία και η Αντίδραση μπορούν να λάβουν άλλη μορφή διαφορετική από αυτή της Κατάληψης αλλα τόσα χροοοονια τα σκατοκόμματα και οι "ιδεολόγοι" που τώρα φωνάζουν για το άσυλο έκαναν ότι είναι δυνατόν για να μπορεί τώρα μια υπουργός του κώλου να το διαλύσει και αυτό και όλη την ακαδημαϊκή μόρφωση μαζί με όλη την εκπαίδευση της χώρας.

Είναι αργά .. σηκωθείτε να κουβαλήσετε τελάρα και να ξεσκατίσετε βόθρους(αν σας δεχτούν) ιδεολόγοι μου (και γω μαζί σας).


Το ποσο προσπαθουν να διωχνουν κ ποσο προσπαθουν να κρατανε (μερικοι) λες κ θα ξεμεινουν απο "πελατεια" φαινεται απο τις λιστες βαθμολογιας κ μια προσεκτικη αναγνωση τους.οντως υπαρχουν αξιολογοι καθηγητες παυλα ανθρωποι που πραγματικα μαθαινεις στα μαθηματα τους κ τα περνας αμεσως κ κει νιωθεις ΦΟΙΤΗΤΗΣ οπως λες,κ οποιον να ρωτησεις 8α σου πει το ιδιο.

υπαρχουν κ αλλοι που πραγματικα σε κανουν να νιωθεις μη πω.

αντιξοοτητες παντα θα υπαρχουν,αν εχεις το καθηκον να βιδωσεις ενα παξιμαδι η θα το σφιγγεις με το χερι κ μετα με τα δοντια η θα ζητησεις ενα γερμανικο κλειδι.διαλεγεις.
xifias
xifias
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 05/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από icestein Πεμ Σεπ 15, 2011 5:25 am

xifias έγραψε:


Το ποσο προσπαθουν να διωχνουν κ ποσο προσπαθουν να κρατανε (μερικοι) λες κ θα ξεμεινουν απο "πελατεια" φαινεται απο τις λιστες βαθμολογιας κ μια προσεκτικη αναγνωση τους.οντως υπαρχουν αξιολογοι καθηγητες παυλα ανθρωποι που πραγματικα μαθαινεις στα μαθηματα τους κ τα περνας αμεσως κ κει νιωθεις ΦΟΙΤΗΤΗΣ οπως λες,κ οποιον να ρωτησεις 8α σου πει το ιδιο.

υπαρχουν κ αλλοι που πραγματικα σε κανουν να νιωθεις μη πω.

αντιξοοτητες παντα θα υπαρχουν,αν εχεις το καθηκον να βιδωσεις ενα παξιμαδι η θα το σφιγγεις με το χερι κ μετα με τα δοντια η θα ζητησεις ενα γερμανικο κλειδι.διαλεγεις.

Συμφωνώ εν μέρει..

Αν τα καθηκοντά μου είναι να βιδώνω παξιμάδια, θα είμαι προετοιμασμένος να βιδώνω παξιμάδια.. θα έχω μαζί μου και γαλλικά και γερμανικά και κρικομανέλες και κρουστικά.

ΔΕΝ περιμένω να μου τα βάλει στο κεφάλι κανείς απο τους σάπιους καθηγητές ή μη, που αναφέρεις.
ΜΟΝΟΣ μου διαβάζω και τους χρησιμοποιώ-εκμεταλεύομαι όπως ακριβώς ο κτηνοτρόφος,
εκμεταλεύεται τα ζώα και παράγει γαλά, πουλαει το κρέας κτλ.(το παράδειγμα πάει πιο πολύ για τους σάπιους)
Πες μου εσύ ΠΟΙΟΣ θα σε κόψει αν του γράψεις 2 γραμμές και είναι σωστές .

Αυτές τις γραμμές όμως να τις γράψεις, απ το κεφάλι σου και όχι απο σκονάκι ή τις σημειώσεις σε σμίκρυνση (και λάθος πολλές φορές αντεγραμμένες) .. και όταν και αν σε κόψει και πας να τον βρείς να ξέρεις για τι πράγμα μιλάτε(εστω και αν αυτός δεν ξέρει) ..
Έχω τύχει σε αρκετές περιπτώσεις ξεμπροστιάσματος και πραγματικά έχουνε και θράσσος μερικοί να λένε οτι με καθυστερείς στο πτυχίο κτλ ..

Τώρα αν αναφέρεσαι στην μία και μοναδική περίπτωση καθηγητή που έχουμε στη σχολή, είναι μασκώτ, πάντα με το χαμόγελο της durex και όλοι ξέρουν ποιόν λέω, παω πάσσο Laughing Laughing Laughing

Ότι αξίζουμε παίρνουμε ΠΑΝΤΑ.
icestein
icestein
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 22/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από xifias Πεμ Σεπ 15, 2011 5:58 am

νταξει μαυτα που μου λες τωρα περναμε στο απεναντι σημειο,εχεις χιλια δικια,αλλα εισαι και περιπτωση.ισως να σαι κ σε χαμηλοτερου επιπεδου σχολη αποτι επρεπε νασαι.

εδω (τειπιρ-τελεια-τζι-αρ)περιπλεκεται το πραμα,πρεπει να υπαρχει αμφιδρομη σχεση καθηγητη φοιτητη,για μενα.

δεν ελεγα για αυτον που λες φυσικα,αλλα ακομα κ απαυτον 8α σου μενει κ κατι.σε ενα 8α συμφωνησω πουχε πει καποιος καθηγητης οτι,το αν ενα μαθημα ειναι σωστα διδαγμενο κ κατανοημενο απο ενα φοιτητη καθως κ η εικονα του φοιτητη,φαινεται απο τη φορα που το περασε.1η,2η κλπ.αμα δημιουργουνται σωροι κατι τρεχει..κατι δε ταιριαζει το ενα με ταλλο,για διαφορους λογους,που να μη τους αναλυσουμε εδω.μη μου πεις για μασκωτ,κ μαζορετες,μη το γελιοποιουμε.

ενδιαφερον κ οχι βα8μοθηρια,ειναι η ουσια.
xifias
xifias
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 05/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από tsaka Πεμ Σεπ 15, 2011 6:17 am

krystalenia έγραψε:Αχ τι όμορφα να περνάς έξω από τη σχολή και να βλέπεις την πόρτα κλειστή.Να το καθιερώσουμε,μ'αρέσειιι !!

εχω την εντυπωση και ανοιχτη οταν ειναι παλι απ'εξω περνας...

tsaka
Guru
Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 388
Ηλικία : 36
Ημ/νία εγγραφής : 22/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από icestein Πεμ Σεπ 15, 2011 6:28 am

xifias έγραψε:νταξει μαυτα που μου λες τωρα περναμε στο απεναντι σημειο,εχεις χιλια δικια,αλλα εισαι και περιπτωση.ισως να σαι κ σε χαμηλοτερου επιπεδου σχολη αποτι επρεπε νασαι.

εδω (τειπιρ-τελεια-τζι-αρ)περιπλεκεται το πραμα,πρεπει να υπαρχει αμφιδρομη σχεση καθηγητη φοιτητη,για μενα.

δεν ελεγα για αυτον που λες φυσικα,αλλα ακομα κ απαυτον 8α σου μενει κ κατι.σε ενα 8α συμφωνησω πουχε πει καποιος καθηγητης οτι,το αν ενα μαθημα ειναι σωστα διδαγμενο κ κατανοημενο απο ενα φοιτητη καθως κ η εικονα του φοιτητη,φαινεται απο τη φορα που το περασε.1η,2η κλπ.αμα δημιουργουνται σωροι κατι τρεχει..κατι δε ταιριαζει το ενα με ταλλο,για διαφορους λογους,που να μη τους αναλυσουμε εδω.μη μου πεις για μασκωτ,κ μαζορετες,μη το γελιοποιουμε.

ενδιαφερον κ οχι βα8μοθηρια,ειναι η ουσια.

Και πάλι καλά τα λές αλλά και πάλι εν μέρει.
Με τη σάπια μου πορεία πολλή μου πέφτει η σχολίτσα μας φίλε μου αν καταφέρω να την τελειώσω..

Δεν μίλησα για βαθμοθηρία.. μίλησα γι αυτό ακριβώς το ενδιαφέρον που θα πρέπει κανείς να έχει απο μόνος του για το αντικείμενο
Φυσικά το λάθος δεν είναι όλο της διοίκησης και των καθηγητών,{{ΕΙΧΑΝΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΞΑΜΗΝΑ}} αλλά των πιο κάτω βαθμίδων εκπαίδευσης της χώρας μας και των ερεθισμάτων που παίρνουμε απ το σπίτι μας..

Πάλι σε μας πέφτει όμως το μπαλάκι..
Εμείς πρέπει να κάνουμε το πρώτο βήμα και δεν κάνουμε τίποτα..

Μπαίνουμε σε παρατάξεις, χωριζόμαστε σε στρατόπεδα με ανούσια πιστεύω, κοιτάμε να κλείσουμε τη σχολή για να πάμε κόντρα ΣΕ ΟΛΟΥΣ , ή για έναν παραπάνω καφέ , κοιτάμε το διπλανό μας και θέλουμε να τον φάμε επειδή μπορεί να υπερτερεί σε κάτι σε σχέση με μας , κοιτάμε να πάρουμε πτυχίο επειδή πλέον ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΔΥΟ χωρίς να μας νοιάζει αν έχουμε δεί ποτε μια τροφοδοτική διάταξη ή να μπορύμε να ξεχωρίσουμε εναν μικροεπεξεργαστή απο μια smd αντίσταση (Πράγματα που δεν χρειάζεσαι διάβασμα στην τελική για να τα ξέρεις, ούτε αξιόλογο καθηγητή για να στα μάθει..Μ ενα googlάρισμα τα χεις μπροστά σου)..

Εμείς θα πρεπε σαν νεολαία (και δεν εννοω εσένα και μένα, εννοώ τους 19ρηδες) να μπορούμε να χρησιμοποιούμε τη φαντασία μας σε συνδιασμό με ανθρώπους που τα χουνε φάει πραγματικά στη μάπα και είναι διατεθειμένοι να προσφέρουν (και όχι να βλάψουν επειδή δεν έφτασαν εκεί που ίσως να ήθελαν) , για να βρίσκουμε νέους δρόμους και λύσεις στα προβλήματα που προϋπάρχουν δημιουργούνται και διαιωνίζονται με τις στάσεις που λανθασμένα, κρατάμε τώρα ..

Έχει ξεφύγει το πράγμα απο τα πλαίσια του να κλείσει ή να μην κλείσει η σχολή,χρόνια τώρα... και μεις πιπιλάμε το δαχτυλό μας ακόμα
icestein
icestein
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 22/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από Asmodeus Πεμ Σεπ 15, 2011 7:35 am

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι γενικα εχουμε καλους καθηγητες στη σχολη μας. Σχεδον σε ολα τα μαθηματα πηρα αυτο που εγραψα και ισως λιγο παραπανω (σε ελαχιστα περιμενα παραπανω κ μου εβαλαν λιγοτερο) και το 90% τα περασα με την πρωτη και με καλους βαθμους οποτε δεν υπαρχει θεμα καθηγητων (τουλαχιστον στην πλειοψηφια τους). Δεν ειμαι "αστερι" για κανενα λογο αλλα η πλειοψηφια εχει μαθει να μην προσπαθει και κοιταει να περασει μαθηματα χωρις να εχει τις ελαχιστες γνωσεις-διαβασμα στην πλατη του. Εμεις ριχνουμε το επιπεδο

Asmodeus
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 11/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από fin Πεμ Σεπ 15, 2011 10:06 am

tsaka έγραψε:
krystalenia έγραψε:Αχ τι όμορφα να περνάς έξω από τη σχολή και να βλέπεις την πόρτα κλειστή.Να το καθιερώσουμε,μ'αρέσειιι !!

εχω την εντυπωση και ανοιχτη οταν ειναι παλι απ'εξω περνας...

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Pwned

fin
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 108
Ηλικία : 31
Ημ/νία εγγραφής : 04/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Σεπ 15, 2011 10:07 am


Εμένα η δική μου εμπειρία έδειξε ότι τους δρόμους τους ανοίγεις εσύ με πολλές ώρες εργασίας
που ένα εξάμηνο ή πιο συγκεκριμένα ένα δίωρο στο εργαστήριο δεν σου δίνει τη δυνατότητα
να αξιολογήσεις αυτά που μαθαίνεις. Αυτό συνήθως πολλές φορές σε βάζει στο τρυπάκι να
κυνηγάς τον βαθμό και όχι την ουσία όπως π.χ.(η σημασία της ανάδρασης σε ένα κύκλωμα
με τελεστικό ή ένα τρανζίστορ)

οι καθηγητές απλώς σου δείχνουν ( ή δεν σου δείχνουν) το δρόμο.. από κεί και πέρα η ευθύνη δικιά σου

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από krystalenia Πεμ Σεπ 15, 2011 1:53 pm

fin έγραψε:
tsaka έγραψε:
krystalenia έγραψε:Αχ τι όμορφα να περνάς έξω από τη σχολή και να βλέπεις την πόρτα κλειστή.Να το καθιερώσουμε,μ'αρέσειιι !!

εχω την εντυπωση και ανοιχτη οταν ειναι παλι απ'εξω περνας...

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Pwned

Πήγαινε να δεις αν έρχομαι και έλα να μου πεις.
krystalenia
krystalenia
Newbie
Newbie

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 41
Τόπος Διαμονής : Αθήνα
Ημ/νία εγγραφής : 06/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εξεταστικη Σεπτεμβριου... - Σελίδα 5 Empty Απ: Εξεταστικη Σεπτεμβριου...

Δημοσίευση από anemos Πεμ Σεπ 15, 2011 2:27 pm

Η φωτογραφία πάντως είναι όλα τα λεφτά. Ο πράσινος δείχνει να φοράει σπασουάρ (είναι και υποχρεωτικό νομίζω) και μάλλον δεν έπαθε ζημιά αλλά όπως και νά 'χει...

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

anemos
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 106
Τόπος Διαμονής : όπου φυσάω
Ημ/νία εγγραφής : 06/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης