www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου Empty Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου

Δημοσίευση από Επισκέπτης Πεμ Νοε 04, 2010 3:28 am

Βγήκε ανακοίνωση για αύριο:

04-11-2010
Η Διοίκηση του Πειραιά τροποποιεί την προηγούμενη ανακοίνωση που εξέδωσε, μετά από απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Σπουδαστών Σ.Τ.εφ, σας ενημερώνει ότι δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου 2010, προκειμένου να διευκολυνθούν οι σπουδαστές να ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου Empty Απ: Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου

Δημοσίευση από xchris Πεμ Νοε 04, 2010 7:25 am

Συνηθισμένο φαινόμενο.
xchris
xchris
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 215
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 11/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου Empty Απ: Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου

Δημοσίευση από Coojo Πεμ Νοε 04, 2010 11:14 am

Μου αρέσει που κοροιδεύαμε και λέγαμε πως θα βγει ανακοίνωση τελευταία στιγμή και ο Κυριάκης μας έλεγε πως δεν αλλάζει η απόφαση του προέδρου. Να που τελικά όλα επαληθεύτηκαν!
Coojo
Coojo
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ηλικία : 35
Τόπος Διαμονής : Αχαρναί
Ημ/νία εγγραφής : 30/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου Empty Απ: Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου

Δημοσίευση από pliktras Κυρ Νοε 07, 2010 2:19 am

Ρε παιδιά μήπως ξέρουμε και για την επόμενη Παρασκευή;.....12 Νοέμβρη......Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 34
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου Empty Απ: Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου

Δημοσίευση από tsaka Κυρ Νοε 07, 2010 2:56 am

8a ma8oume pempth meshmeri Smile Laughing

tsaka
Guru
Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 388
Ηλικία : 36
Ημ/νία εγγραφής : 22/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου Empty Απ: Δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα την Παρασκευή 05 Νοεμβρίου

Δημοσίευση από pliktras Κυρ Νοε 07, 2010 3:16 am

tsaka έγραψε:8a ma8oume pempth meshmeri Smile Laughing
Εγώ ρε φίλε θέλω να μάθω διότι είμαι σε νησί και τα πλοία είναι ελάχιστα και δε λέει να έρθω μόνο για ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ αλλά με την απορία θα μείνω έτσι μου φαίνεται....Και αναγκάζομαι να φύγω σήμερα.....:/

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 34
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης