www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σχετικά με Πρακτική-Απασχόληση

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Σχετικά με Πρακτική-Απασχόληση Empty Σχετικά με Πρακτική-Απασχόληση

Δημοσίευση από fx125cc Τετ Νοε 04, 2009 5:50 am

Σήμερα που λέτε πήγα στο τμήμα μισθοδοσίας και πήγα να πάρω τις τελευταίες 4 επιταγές από την απασχόληση που έκανα από τον Απρίλιο μέχρι τον Σεπτέμβρη. Προς έκπληξη μου με ενημέρωσαν πως ο Ιούλιος και ο Αύγουστος δεν χρεώνονται;;;;;;;;;;;

Το έπαθε κανένας άλλος αυτό; Υποτίθεται πως κάνεις ολόκληρο εξάμηνο

Μάλιστα με ρώτησαν κιόλας αν πήγα αυτούς τους μήνες, αν θυμάμαι καλά στις αρχές του Ιουλίου είχαμε ακόμα εξεταστική, και πήγαινα μετά στο εργαστήριο που έκανα την Απασχόληση
Ήθελα να 'ξερα τα παρουσιολόγια τι τα συμπληρώναμε και οι υπεύθυνοι καθηγητές τα υπογράφουν; μόνο έτσι απλά για τα τυπικά;
Στην γραμματεία που είχε ρωτήσει συνάδελφος για τις μέρες του Ιουλίου και του Αυγούστου του είχαν πει να τις συμπληρώσει κανονικά γιατί τις πληρωνόμαστε κανονικά
Για παράδειγμα πέρσι στην πρακτική μου σχεδόν όλο τον Δεκέμβρη δεν άνοιξε το ΤΕΙ λόγο απεργιών, και όμως μου είπαν στην γραμματεία τότε να συμπληρώσω κανονικά την παρουσία γιατί θα πληρωθώ κανονικά όπως και έγινε.
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχετικά με Πρακτική-Απασχόληση Empty Απ: Σχετικά με Πρακτική-Απασχόληση

Δημοσίευση από TasosTsili Τετ Νοε 04, 2009 2:08 pm

Αλλα ισχυουν για την πρακτικη και αλλα για την απασχοληση φιλε μου....στην απασχοληση δεν συμπληρωνεις ιουλιο και αυγουστο....και ουτε τους πληρωνεσαι αυτους τους μηνες....
TasosTsili
TasosTsili
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 35
Τόπος Διαμονής : Ν. Σμυρνη
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχετικά με Πρακτική-Απασχόληση Empty Απ: Σχετικά με Πρακτική-Απασχόληση

Δημοσίευση από fx125cc Πεμ Νοε 05, 2009 12:11 am

Ναι αλλά στην γραμματεία εγώ έδωσα παρουσιολόγια για αυτούς του μήνες, αφού όπως λες δεν τους συμπληρώνω, γιατί μου δώσανε και αυτούς τους 2 μήνες να τους συμπληρώσω, έτσι απλά για τα τυπικά;;
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης