www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ Πρόταση για το Εργαστήριο Οπτικών Επικοινωνιών

Πήγαινε κάτω

ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ Πρόταση για το Εργαστήριο Οπτικών Επικοινωνιών Empty ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ Πρόταση για το Εργαστήριο Οπτικών Επικοινωνιών

Δημοσίευση από fx125cc Παρ Οκτ 02, 2009 6:24 am

Αγαπητά μέλη του Φόρουμ
Με την ευκαιρία αυτής της Ανεπίσημης πρότασης, να σας γνωστοποιήσω οτι επίσημα πια η συνεργασία μου με το Εργαστήριο Οπτικών Επικοινωνιών θεωρείται "μερικός" λήξαν.
Δυστυχώς κανείς δεν έδειξε αυτό το εξάμηνο ενδιαφέρον στο να συνεργαστεί με το Εργαστήριο με την διαδικασία Πρακτικής ή Απασχόλησης
Ελπίζω να σας βοήθησα και να σας ενημέρωνα έγκυρα.
-Τελειώνοντας λοιπόν την συνεργασία μου σκέφτηκα να σας κάνω μια πρόταση σχετικά και με τα τελευταία γεγονότα των εγγραφών, επειδή τα τμήματα σχετικά με πέρσι είναι λιγότερα (4) και από ότι πρόλαβα να δω κάποιοι είχαν πρόβλημα.

-Έτσι γίνανε κάποιες διευκολύνσεις όσο μπορούσαν όπως: οι επαναληπτικοί να μην παρακολουθήσουν φέτος το εργαστήριο και ας έχουν κάτω από 3,9
Παρατήρησα λοιπόν ότι εκεί που τα τμήματα θα ήταν 8-10/ 10-12/ 12-14/ 14-16/ 16-18/ 18-20, κατά την εγγραφή το τμήμα 8-10, αποσύρθηκε και μετά το πέρας της εγγραφής το ίδιο συνέβη και με το τμήμα 18-20 λόγο μη επιλογής του από τους εγγραφέντες.
-Έθεσα λοιπόν το ερώτημα, σε μια κουβέντα που είχα με τον Κ.Σταθόπουλο, για την ύπαρξη και άλλου τμήματος, το οποίο απερρίφθη, αλλα μετά ο ίδιος μου είπε το ενδεχόμενο (μη επίσημο) να υπάρξει το 8-10 και να σβηστεί ένα τμήμα το οποίο λογικά θα πάρει την θέση του, δηλαδή να μετακινηθούν σπουδαστές στο 8-10 και έτσι να ανοίξουν θέσεις στα άλλα 3 τμήματα που μένουν.
Για παράδειγμα με την ύπαρξη του 8-10 και π.χ το σβήσιμο του 16-18 να μετακινηθούν άτομα από το 10-12, και τα άλλα τμήματα, και έτσι να ανοίξουν θέσεις, με λίγα λόγια να μείνουν 4 τμήματα πάλι και να γίνει ανακατανομή.

Αν νομίζεται ότι αυτό λύνει πολλά προβλήματα καλό θα ήταν να το συζητούσατε με το υπεύθυνο του εργαστηρίου, αλλά πρώτα μεταξύ σας ενημερώνοντας και όσους δεν παρακολουθούν το φόρουμ.
Αυτό φυσικά θα πρέπει να γίνει τώρα που είναι νωρίς διότι την άλλη Πέμπτη από ότι έμαθα θα γίνει μάθημα και ξανά ενημέρωση διότι δεν προσήλθαν αρκετοί, οπότε δεν έπεσε και καμία απουσία νομίζω.
Δεν είναι κάτι επίσημο σας το ξαναγράφω, είναι μια προσωπική μου πρόταση μετά από ομιλία μου με τον υπεύθυνο του εργαστηρίου δεν υπήρξε καμία σιγουριά για αυτό, γι 'αυτό και προτείνω να το συζητήσετε.
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης