www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ξεφτύλα στο Terra Vibe

+4
jreaper
zapata
Santeron
invi69
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Είναι ο χωρος του Terra Vibe κατάλληλος για συναυλία διεθνούς επιπέδου??

ξεφτύλα στο Terra Vibe Vote_lcap25%ξεφτύλα στο Terra Vibe Vote_rcap 25% 
[ 6 ]
ξεφτύλα στο Terra Vibe Vote_lcap21%ξεφτύλα στο Terra Vibe Vote_rcap 21% 
[ 5 ]
ξεφτύλα στο Terra Vibe Vote_lcap46%ξεφτύλα στο Terra Vibe Vote_rcap 46% 
[ 11 ]
ξεφτύλα στο Terra Vibe Vote_lcap8%ξεφτύλα στο Terra Vibe Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 24
 
 

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από invi69 Τρι Μάης 12, 2009 11:03 pm

Ημέρα εκλογών σήμερα στη σχολή φαντάζομαι οι περισσότεροι είσατε αραχτοί και ligth. Κουράγιο σε αυτούς που ήταν χτες στο TV έφαγαν το λούκι της ανοργανωσιάς.Προσωπικά είχα την τύχη να παρακολουθήσω αρκετές συναυλίες στο εξωτερικό και αυτό που αντίκρησα χτές στο TV με άφησε με το στόμα ανοιχτό. πλήρωσα 60 ευρώ για μια συναυλία που δεν έγινε επειδή κάποιοι δεν μπορούσαν να μαζέψουν ένα πρεζόνι μετα την απονομή του να συνεχίσει να μαστουρώνει, ε στην τελική πόση κόκα μπορεί να σνιφάρει κάποιος σε λίγες ώρες????
Eίναι η πρώτη φορά που πήγα στο TV διότι άκουγα κόσμο που έλεγε τι φοβερό μέρος ειναι κλπ κλπ. φυσικά αυτό που αντίκρυσα ήταν ένας τριτοκοσμικός συναυλιακός χώρος. να πω για τις τουαλέτες που μετά απο 2 ώρες ήταν πλημυρισμένες απο τα κάτουρα. να πω για την νοθευμενη μπύρα??? να πω για τα σκατά στο γκαζόν????καλα για το παρκινγκ δεν θα σχολιάσω. ούτε για το οτι στις 9:30 που βγήκαν να μας ανακοινώσουν οτι τελικά ο Dave Gahan είναι αδιάθετος και έπρεπε να πάει στο metropolitan μιας και ηταν σε αφασία. οι puressence τελείωσαν 8, είχε ένα κενό μιας ώρας ούτως η αλλος αργησαν και αλλη μιση ώρα ετσι επειδή δεν έχουμε και τιποτα άλλο να κάνουμε στη ζωη μας. Anyway η συναυλία ήταν ξεφτύλα και διασυρμός για την χώρα μας καθώς άμα δει κανεισ τις photo με τις 30.000 κόσμο που λένε οτι ήρθαν να χωράνε τσίμα τσίμα στο TV θα γελάνε έξω μαζί μας.
Να έυχεστε να μην πιάσει καμιά φωτιά εκει γύρω σε ώρα συναυλίας θα θρηνήσουμε θύματα χωρίς υπερβολή.

σχετικά με το Poll θέλω την αποψη όσων έχουν πάει στο TV για τις εγκαταστάσεις και την ποιότητα των προσφερόμενων υπηρεσιών δεδομένου και της ιδιαίτερας υψηλής τιμής που έχουν τα εισητήρια.
invi69
invi69
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 661
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Πολυγωνο(οχι πενταγωνο)
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από Santeron Τετ Μάης 13, 2009 3:02 am

Πέρσυ που πήγα στους Depeche ήταν όλα άψογα... Δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε φέτος. Το Parking είναι ένα σοβαρό θέμα, μιας και πρέπει να παρκάρεις πάνω στο βουνό και να περπατάς 30 λεπτά... Εγώ δεν είχα παράπονο ούτε για την μπύρα, ούτε για τις εγκαταστάσεις, ούτε για τον ήχο... Μάλλον είσαι πολύ ευαίσθητο αγόρι invi Very Happy
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από invi69 Παρ Μάης 15, 2009 8:52 am

Mε τον Dave Gahan να βρίσκεται στη Ν. Υόρκη και να υποβάλλεται σε εξετάσεις, οι Depeche Mode, μετά την Αθήνα και την Κωνσταντινούπολη, ακυρώνουν και τις επερχόμενες εμφανίσεις τους σε Βουκουρέστι (16/5), Σόφια (18/5), Βελιγράδι (20/5) και Ζάγκρεμπ (21/5).
Περισσότερες πληροφορίες αναμένονται να ανακοινωθούν για όλες τις ακυρωμένες συναυλίες, αν δηλ. θα προγραμματιστούν στο μέλλον, ή αν θα εξαργυρωθούν τα εισιτήρια.
invi69
invi69
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 661
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Πολυγωνο(οχι πενταγωνο)
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από Santeron Παρ Μάης 15, 2009 2:44 pm

btw έχω έναν φίλο γιατρό στο metropolitan και μου είπε ότι είχε γαστρεντερίτιδα...
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από zapata Παρ Μάης 15, 2009 3:01 pm

Εγώ υποψιάζομαι ότι ο invi έχει δίκιο. Δεν είχα την τύχη ποτέ να έχω παρακολουθήσει μεγάλη συναυλία ή φεστιβάλ στο εξωτερικό αλλά από αυτά που έχω ακούσει η κατάσταση είναι τρομακτικά διαφορετική τόσο στην οργάνωση όσο και στην τιμή.
Σε σχέση με το δεύτερο η κερδοσκοπία είναι αισχρή. Στο εξωτερικό με 30ευρώ βλέπεις 5 και 6 συγκροτήματα του βεληνεκούς των depeche mode.
zapata
zapata
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ηλικία : 106
Τόπος Διαμονής : ΑΙΓΑΛΕΩ
Ημ/νία εγγραφής : 23/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από jreaper Σαβ Μάης 16, 2009 12:24 am

Συμφωνώ ότι στο εξωτερικό σίγουρα έχουν καλύτερες εγκαταστάσεις και ότι η τιμή είναι εξωφρενική στην ελλάδα. Αλλά σαν συναυλιακός χώρος είναι μια χαρά και με κανονικό ήχο. Δεν σου έχει τύχει να πας σε μέρη όπου παίζει το συγκροτημα πασίγνωστο τραγούδι αλλά δεν το καταλαβαίνεις καν από την κακή ποιότητα του ήχου. Όσο για το γκαζόν υπομονή. Μετά την πρώτη metal συναυλία δεν θα έχει μείνει τίποτα.
jreaper
jreaper
Mod
Mod

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 203
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 08/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από electrocker Σαβ Μάης 16, 2009 4:07 am

jreaper έγραψε:Συμφωνώ ότι στο εξωτερικό σίγουρα έχουν καλύτερες εγκαταστάσεις και ότι η τιμή είναι εξωφρενική στην ελλάδα. Αλλά σαν συναυλιακός χώρος είναι μια χαρά και με κανονικό ήχο. Δεν σου έχει τύχει να πας σε μέρη όπου παίζει το συγκροτημα πασίγνωστο τραγούδι αλλά δεν το καταλαβαίνεις καν από την κακή ποιότητα του ήχου. Όσο για το γκαζόν υπομονή. Μετά την πρώτη metal συναυλία δεν θα έχει μείνει τίποτα.

Πιο γκαζόν;; Ακόμα θυμάμαι τα 30 κιλά σκόνης που φάγαμε όταν βγήκαν να πάιξουν οι Cavalera Conspiracy στο περσινό Rockwave! lol!
electrocker
electrocker
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : Αθήνα
Ημ/νία εγγραφής : 06/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από cem Κυρ Σεπ 13, 2009 5:06 pm

η αληθεια ειναι πως εχω δει αρκετες συναυλιες στη μαλακασα!Και δυστυχως ειναι τραγικα σχεδον τα παντα!
Ξεκινωντας απο τον χωρο ειναι το μονο μαλλον καλο στην ολη υποθεση!!!Δεν εχω δει (ακομα) ουτε εγω εξω καποια συναυλια,ομως
νομιζω ο χωρος τουλαχιστον τρωγεται!
Κατα τ'αλλα η κ Question λ Exclamation εταιρια που δυστυχως μεχρι προσφατα ηταν η μονη που διοργανωνε,ευθυνεται για ΟΛΑ!
Και για τιμες,που ειναι ξεφτυλα(σε συγκριση με αυτα που παρεχουν αλλα κ με αντιστοιχα που βλεπεις εξω),και για το μερος που επελεξε να στησει το terra vibe,αυτο το περιφημο συναυλιακο χωρο διχως παρκιγκ,αλλα και αν μη τι αλλο,κατι!δεν ειναι δουλεια μου,ουτε αρμοδιοτητα μου!Αισχος!!!live στην μαλακασα πλεον ειναι μονο ταλαιπωρια!3 ωρες να ψαχνω να παρκαρω,να εχω μπει σε ολους τους κατσικοδρομους της περιοχης και στο τελος να ειμαι στο διπλανο χωριο παρκαρισμενος εχοντας ηδη χασει τους puressence!!Ελεος!!!!Αυτο δεν ειναι πολιτισμος!Τι να τις κανουμε λοιπον τις πολιτισμικες εκδηλωσεις???ΑΠΛΑ ΚΡΙΜΑ!
Sorry που σας κουρασα,αλλα με αυτο το θεμα τα εχω παρει πολυ ασχημα!Τα 'πα και ξαλαφρωσα. ξεφτύλα στο Terra Vibe 513264 ξεφτύλα στο Terra Vibe 513264
cem
cem
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : νεα σμυρνη
Ημ/νία εγγραφής : 27/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από Perseas Τετ Σεπ 23, 2009 6:43 am

Ίσως λένε οι διοργανωτές:
"Οι Έλληνες είναι μεγάλοι πειρατές και 'κατεβάζουν' τα άντερα τους από τόρρεντ κλπ κλπ, οπότε θα φέρουμε την τάδε μπαντάρα και θα ΜΑΔΗΣΟΥΜΕ για όλα αυτά που κατέβαζαν τόσο καιρό χωρίς αντίτιμο!!"
Ε;
*
Perseas
Perseas
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ηλικία : 42
Τόπος Διαμονής : ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ;;
Ημ/νία εγγραφής : 18/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από cem Πεμ Σεπ 24, 2009 4:39 am

παροτι εγω "δυστυχως" αγοραζω cd ακομα και αυτα πανακριβα μας τα πουλαν.Αν το cd ειχε 6-7Ε και οχι 20 πολυς κοσμος θα συνεχιζε να αγοραζει.αλλα και εκει οι τιμες ξεφτυλα!!!!
cem
cem
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : νεα σμυρνη
Ημ/νία εγγραφής : 27/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ξεφτύλα στο Terra Vibe Empty Απ: ξεφτύλα στο Terra Vibe

Δημοσίευση από ΣΩΤΗΣ_82 Σαβ Δεκ 05, 2009 2:14 am

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΤΑLLICA;ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ..ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΟ..ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ 80e ΜΕΝΑ ΘΕΑΜΑ ΦΤΩΧΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΑΜΕ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΜΕΣ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ..ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ Η ΜΠΑΝΤΑ ΕΠΕΞΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΞΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΑΙΤΙ ΠΟΠ ΚΑΟ AC-DC ΟΑΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΠΑΝΤΕΣ ΣΤΑ ΧΩΤΑΦΙΑ΄;;;;;;;ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΣΩΤΗΣ_82
ΣΩΤΗΣ_82
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ηλικία : 41
Τόπος Διαμονής : ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ημ/νία εγγραφής : 28/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης