www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

+8
mitsos
fx125cc
liakofan
Perseas
jreaper
invi69
Woody
kozer
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από kozer Πεμ Μαρ 05, 2009 7:27 am

Ανοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργατηριο,,,

Τι χαλια ειναι αυτα?Χωρις να χει βγει καν προγραμμα ακομα????Ειμαστε σοβαροι??

Αφησε ο κ.Πρεκας τα Ισχυος?Δεν τα αναφερει πια στο site...

kozer
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημ/νία εγγραφής : 02/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από Woody Πεμ Μαρ 05, 2009 8:41 am

Ααχχχ...ποσο μου λειψαν αυτα.
Thαnks Kozer για το ποστ.
Παλι τελευταιος θα το μαθαινα
Woody
Woody
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ελληνικο-Σουρμενα
Ημ/νία εγγραφής : 04/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από invi69 Πεμ Μαρ 05, 2009 8:59 am

a re preka @@##$@$$@# mia zwh ston kosmo tou!!

ταυτο το μαθημα με τα ευφυή συστήματα τι καλουδι ειναι???ε???xereis kaneis??
invi69
invi69
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 661
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : Πολυγωνο(οχι πενταγωνο)
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από jreaper Πεμ Μαρ 05, 2009 9:35 am

Άντε πάλι τα ίδια. Το προηγούμενο δεν παρακολούθησα πολλές θεωρίες γιατί έιχαν πέσει εργαστήρια πάνω στην ώρα της θεωρίας. Αυτή τη φορά να δούμε τι θα γίνει. Το προηγούμενο είχα 100% ευστοχία. Όλα πάνω σε θεωρία τα έσκασα.
jreaper
jreaper
Mod
Mod

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 203
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 08/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από Perseas Πεμ Μαρ 05, 2009 9:38 am

Tο μάθημα Ευφυή Συστήματα νομίζω είναι το νέο μάθημα ΣΑΕ..
Άλλαξε ο Μανωλιός..
Σούπερ Μάριο ολέ!!
Όλοι ρέγγα!!
*
Perseas
Perseas
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ηλικία : 42
Τόπος Διαμονής : ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ;;
Ημ/νία εγγραφής : 18/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από liakofan Πεμ Μαρ 05, 2009 10:02 am

ακομα δεν εχει τελειωσει η εξεταστικη για πολλους,προγραμμα δεν εχει βγει,δεν ξερουμε τι μας γινετε με τα καινουργια μαθηματα και κανει εγγραφες......μηπως την αλλη βδομαδα ξεκινησει μαθημα??
liakofan
liakofan
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 367
Ηλικία : 40
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από Woody Πεμ Μαρ 05, 2009 10:15 am

Liakofan....μου θελες κ μια βδομαδα κενο..
Woody
Woody
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : Ελληνικο-Σουρμενα
Ημ/νία εγγραφής : 04/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από kozer Πεμ Μαρ 05, 2009 3:34 pm

ta efii sistimata einai mathima epilogis sto 7o eksamino paidia...

kozer
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 95
Ημ/νία εγγραφής : 02/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από fx125cc Πεμ Μαρ 05, 2009 3:38 pm

Αν είναι δυνατόν, εδώ ακόμα δε ξέρουμε αν οι παλιοί θα πρέπει να πάρουνε το εργαστήριο ξανά μανά από την αρχή
Δεν σβουρανε μερικοί σε αυτήν την σχολή
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από mitsos Πεμ Μαρ 05, 2009 4:54 pm

fx125cc έγραψε:Αν είναι δυνατόν, εδώ ακόμα δε ξέρουμε αν οι παλιοί θα πρέπει να πάρουνε το εργαστήριο ξανά μανά από την αρχή
Δεν σβουρανε μερικοί σε αυτήν την σχολή

Οταν λες ξανα εννοεις οτι εχεις περασει σαε 2 εργαστηριο? Αυτο ειναι το ευφυη συστηματα πλεον. το σαε εργαστηριο ειναι προσθηκη στο σαε 1 και ηταν τυχεροι οσοι ειχαν περασει τη θεωρια και ειναι σαν να εχουν περασει και το εργαστηριο.
mitsos
mitsos
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από Asmodeus Παρ Μαρ 06, 2009 6:09 am

H πλακα ειναι οτι μωλις ξαναρχησουμε κανα μαθημα θα βγουνε παλι μερικοι και θα λενε "Ολοι στη γενικη συνελευση για καταλυψη" πολλα γελια παλι
Στη σχολη ισχυει το "Κυλησε ο τετζερης και βρηκε το καπακι"

Asmodeus
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 11/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από fx125cc Παρ Μαρ 06, 2009 10:34 am

mitsos έγραψε:
fx125cc έγραψε:Αν είναι δυνατόν, εδώ ακόμα δε ξέρουμε αν οι παλιοί θα πρέπει να πάρουνε το εργαστήριο ξανά μανά από την αρχή
Δεν σβουρανε μερικοί σε αυτήν την σχολή

Οταν λες ξανα εννοεις οτι εχεις περασει σαε 2 εργαστηριο? Αυτο ειναι το ευφυη συστηματα πλεον. το σαε εργαστηριο ειναι προσθηκη στο σαε 1 και ηταν τυχεροι οσοι ειχαν περασει τη θεωρια και ειναι σαν να εχουν περασει και το εργαστηριο.

Πωωωωωωωω... δηλαδή όσοι παλαιοί δεν έχουν περάσει την θεωρία ΣΑΕ Ι τώρα πια πρέπει να δηλώσουν το εργαστήριο, ε ρε γλέντια, εκεί που έλεγα ότι εδώ και 4 χρόνια τελείωσα με όλα τα εργαστήρια, ξέρετε τι είναι να είσαι 17 εξάμηνο να θες 4 θεωρίες και να παίρνεις ξανά εργαστήριο, και δε μιλάμε για ένα απλό εργαστήριο αλλά για ΣΑΕ a.k.a Πρέκας
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από mitsos Παρ Μαρ 06, 2009 1:14 pm

fx125cc έγραψε:

Πωωωωωωωω... δηλαδή όσοι παλαιοί δεν έχουν περάσει την θεωρία ΣΑΕ Ι τώρα πια πρέπει να δηλώσουν το εργαστήριο, ε ρε γλέντια, εκεί που έλεγα ότι εδώ και 4 χρόνια τελείωσα με όλα τα εργαστήρια, ξέρετε τι είναι να είσαι 17 εξάμηνο να θες 4 θεωρίες και να παίρνεις ξανά εργαστήριο, και δε μιλάμε για ένα απλό εργαστήριο αλλά για ΣΑΕ a.k.a Πρέκας

Εγω δυστυχως ετσι την εχω παθει. Δεν μπορουσα να παρω ΣΑΕ λογω αλυσιδας με μαθηματικα 3 και τωρα μου που μενουν 35 ωρες να τελεωσω μου εχουν φορτωσει αυτο το επιπλεον εργαστηριο. Βεβαια αυτο το εξαμηνο που ηταν το πρωτο που εγινε το μαθημα περασαν παρα πολλοι.
mitsos
mitsos
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από giannisTS Παρ Μαρ 06, 2009 2:13 pm

kozer έγραψε:Αφησε ο κ.Πρεκας τα Ισχυος?Δεν τα αναφερει πια στο site...

Ακουγοταν 1 μηνα τωρα πως υπαρχει περιπτωση το εργαστηριο των ηλεκτρονικων ισχυος να γινεται πλεον απο την κα. Ραγκουση και τον κ. Βοκα. Ετσι τουλαχιστον εχω μαθει εγω και αυτο μεταφερω σε σας. Οσο για τα ευφυη συστηματα νμζ πως οντως ειναι το μαθημα ΣΑΕ 2 συμφωνα με το καινουριο πλεον προγραμμα σπουδων και αν η κατευθυνση σου ειχε αυτο το μαθημα νμζ πως αυτο θα πρεπει να παρακολουθησεις κ τωρα. Γενικα αυτο το ψαξιμο που επικρατει τωρα θα γινει πολυ χειροτερο αργοτερα. Και εις Αλφα με υγεια που λεει η διαφημηση Basketball
giannisTS
giannisTS
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 54
Τόπος Διαμονής : Σε μια σπηλιά εξοπλισμένη με όλα τα κομφόρ
Ημ/νία εγγραφής : 19/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από fx125cc Παρ Μαρ 06, 2009 3:20 pm

mitsos έγραψε:
Εγω δυστυχως ετσι την εχω παθει. Δεν μπορουσα να παρω ΣΑΕ λογω αλυσιδας με μαθηματικα 3 και τωρα μου που μενουν 35 ωρες να τελεωσω μου εχουν φορτωσει αυτο το επιπλεον εργαστηριο. Βεβαια αυτο το εξαμηνο που ηταν το πρωτο που εγινε το μαθημα περασαν παρα πολλοι.

Ο ρε μπιπ... παίρνω και την πτυχιακή αυτό το εξάμηνο θα έχω και ΣΑΕ Πρέκα εργαστήριο σκέτος θάνατος, και το λεγα πριν 4 χρόνια δε γίνεται απλά να με λυπήθηκε ο Θεός και να το γλιτώσω αυτό το εργαστήριο, να που το είδα πάλι μπροστά μου.
Όταν λες περάσαν πολλοί εννοείς στο εργαστήριο;
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από mitsos Παρ Μαρ 06, 2009 3:36 pm

Ναι αυτο το εξαμηνο και στα ισχυος και στα σαε περασε πολυ κοσμο λογω των πολλων μαθηματων που χαθηκαν και αναγκαστηκαν να κανουν μαζεμενα τα μαθηματα. Εδωσε μπονους μοναδες σε ολους αλλα αυτο το εξαμηνο λεει οτι θα εχει και project στα σαε.
mitsos
mitsos
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από fx125cc Παρ Μαρ 06, 2009 4:10 pm

mitsos έγραψε:Ναι αυτο το εξαμηνο και στα ισχυος και στα σαε περασε πολυ κοσμο λογω των πολλων μαθηματων που χαθηκαν και αναγκαστηκαν να κανουν μαζεμενα τα μαθηματα. Εδωσε μπονους μοναδες σε ολους αλλα αυτο το εξαμηνο λεει οτι θα εχει και project στα σαε.

Α καλά τα project του Πρέκα στα ΣΑΕ είναι πτυχιακές albino
και εγώ θα έχω που θα έχω την πτυχιακή αυτο το εξάμηνο, + και τελική στα ΣΑΕ , την έκανα λαχείο No

Του έστειλα e-mail, μου απάντησε ότι σύμφωνα με τα έως τώρα δεδομένα θα πρέπει να το πάρω το εργαστήριο, αλλά ας ενημερωθώ και από την γραμματεία
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από tonionio Παρ Μαρ 06, 2009 8:11 pm

Ποσο μανταρα μπορει να τα χει κανει η γραμματεια σε σχεση με το τι μαθηματα κανει ο καθε καθηγητης της σχολης μας?

http://www.electronics.teipir.gr/staff/All_Staff.htm

Ολοι κανουν ολα!αχαχαχαχ Smile

tonionio
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 16/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από mitsos Σαβ Μαρ 07, 2009 5:41 am

Αν δεις και στο νεο site για τα σαε εχει ενα λινκ που λεει εξαμηνιαιες εργασιες αρα δυσκολα τα πραγματα. Ειναι τελειως αδικο για οσους θα παρακολουθησουν τωρα καθως του προηγουμενου εξαμηνου το περασαν σχεδον ολοι χωρις τιποτα. Εμ μου φορτωσαν το εργαστηριο απο το πουθενα εμ θα με καθυστερησει κ αλλο να τελειωνω.

Αυτο ειναι το προγραμμα:

# 1 εβδομάδα.---------------- Εγγραφές.
# 2 εβδομάδα. --------------- Ομάδες- ενημέρωση*.
# 3-4-5-6-7 εβδομάδα.----- Άσκηση. (Α’ κύκλος)
# 8 εβδομάδα----------------- Παρουσίαση Εργασιών.
# 9-10-11-12 εβδομάδα.---Άσκηση (δέυτερος κύκλος).
# 13 εβδομάδα.---------------Συστήματα Τηλεμετρίας με χρήση GSM Modem..

Τωρα 13 εβδομαδες το βλεπω λιγο δυσκολο αλλα αν δεις πρεπει να παραδωσουμε την εργασια στα μεσα του εξαμηνου. Μαυρο πασχα προβλεπω φετος, πανω που ελεγα οτι παιρνω πτυχίο.
mitsos
mitsos
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από fx125cc Δευ Μαρ 09, 2009 2:47 am

mitsos έγραψε:Αν δεις και στο νεο site για τα σαε εχει ενα λινκ που λεει εξαμηνιαιες εργασιες αρα δυσκολα τα πραγματα. Ειναι τελειως αδικο για οσους θα παρακολουθησουν τωρα καθως του προηγουμενου εξαμηνου το περασαν σχεδον ολοι χωρις τιποτα. Εμ μου φορτωσαν το εργαστηριο απο το πουθενα εμ θα με καθυστερησει κ αλλο να τελειωνω.

Αυτο ειναι το προγραμμα:

# 1 εβδομάδα.---------------- Εγγραφές.
# 2 εβδομάδα. --------------- Ομάδες- ενημέρωση*.
# 3-4-5-6-7 εβδομάδα.----- Άσκηση. (Α’ κύκλος)
# 8 εβδομάδα----------------- Παρουσίαση Εργασιών.
# 9-10-11-12 εβδομάδα.---Άσκηση (δέυτερος κύκλος).
# 13 εβδομάδα.---------------Συστήματα Τηλεμετρίας με χρήση GSM Modem..

Τωρα 13 εβδομαδες το βλεπω λιγο δυσκολο αλλα αν δεις πρεπει να παραδωσουμε την εργασια στα μεσα του εξαμηνου. Μαυρο πασχα προβλεπω φετος, πανω που ελεγα οτι παιρνω πτυχίο.

Εμ την κάναμε λαχείο σου λέω, το βλέπω δυστυχώς να τα σκάω σε κανένα παραμάγαζο από αυτά που τα σκας και σου έχουν την πτυχιακή έτοιμη,για να μου κάνουν την εργασία στα ΣΑΕ γιατί αν είναι να γράφω και την πτυχιακή και το τελικό ΣΑΕ θα τα παίξω Neutral
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από mitsos Δευ Μαρ 09, 2009 8:39 am

Κ εγω πολυ φοβαμαι οτι σε καμια τετοια λυση θα καταληξω και δωσω 100 ευρω κερατιατικα γτ ειδα σημερα οτι το project ειναι και υποχρεωτικο.
mitsos
mitsos
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από fx125cc Δευ Μαρ 09, 2009 9:20 am

να'ναι μόνο 100€ πάει στα κομμάτια καμία 300€ να λες
για κάνε ένα τσεκ
http://www.e-ptyxio.gr/ugrad.html (μόνο πρόσεχε μι διαλέξουμε το ίδιο project χαχαχαα )
Very Happy
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από tonionio Δευ Μαρ 09, 2009 10:37 am

Tοσο λουτσος ειναι τα ΣΑΕ ρε παιδες?Razz

tonionio
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 16/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από fx125cc Δευ Μαρ 09, 2009 3:15 pm

tonionio έγραψε:Tοσο λουτσος ειναι τα ΣΑΕ ρε παιδες?Razz
Για μας τους παλιούς που είχαμε μια εμπειρία από Πρέκα ναι είναι λίγο λούτσος (και Πεσκανδριτσα αμα λάχει)
αλλα τώρα που έμαθα λίγα εφαρμοσμένα μαθηματικά και τα πέρασα φέτος, ελπίζω να μη τα βρώ πολύ δύσκολα
Το εργαστήριο δεν θα θυμίζει και πάρα πολύ το παλιό ΣΑΕ ΙΙ, όπως μου έγραψε σε Mail o Πρέκας είναι ένα καθαρά νέο εργαστήριο
Κώδικας:
θα πρέπει να παρακολουθήσετε το εργαστήριο με τα
σημερινά δεδομένα. Δεν ίσχύει κάτι που έχετε κάνει πριν από 4 χρόνια. Οι
εξαμηνιαίες εργασίες θα αλλάξουν.
με τα μέχρι αυτή την στιγμή δεδομένα πρέπει να γραφτήτε στο εργαστήριο. παρακαλώ να το επιβεβαιώσετε και στην γραμματεία.
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο Empty Απ: Άνοιξαν οι εγγραφες για ΣΑΕ εργαστηριο

Δημοσίευση από mitsos Κυρ Μαρ 15, 2009 5:18 am

Καλα μοιρασε κιολας τις σημειωσεις στα σαε πριν αρχισουν τα μαθηματα τι βιασυνη ειναι αυτη
Καλούνται οι σπουδαστές που θα παρακολουθήσουν το εργαστηριακό μέρος του μαθήματος των ΣΑΕ να προσέρχονται από την Τετάρτη 11-03-2009 (στην αίθουσα ΖΒ109), προκειμένου να παραλάβουν τις σημειώσεις του εργαστηρίου.

Και την τριτη εχουμε ενημερωση 2,5 ωρες

Καλούνται οι σπουδαστές ΟΛΩΝΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ που θα παρακολουθήσουν το εργαστηριακό μέρος του μαθήματος των ΣΑΕ στις 15:30 την Τρίτη 17-03-2009 (στην αίθουσα ΖΒ109) για ενημέρωση. Η διάρκεια του ενημερωτικού μαθήματος θα είναι 2,5 ώρες.

Ασχετα αν εγω εχω δηλωσει το εργαστηριο αλλη ωρα γιατι εχω να παρακολουθησω κ αλλα εργαστηρια
mitsos
mitsos
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης