www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

+3
okeanis
tmac
pliktras
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 7:13 am

γεια σας παιδια...σήμερα πήγα κατω στο ΤΕΙ αφού ειχα μιλήσει με τη γραμματεία απο εχτές στο τηλέφωνο....Εχτές μου είπαν να γραφτώ στον προγραμματισμό ηλεκτρονικά και το έκανα ..μου λένε λοιπόν ελα απο εδώ σημερα...και πάω ρε παιδια για να δω και τα αλλα 2 ,αν μπορώ να γραφτώ και μου λένε... <<οχι ακόμα , δεν εχουν βγει, δεν ξέρουμε , μπορεί και να υπάρχουν ..αλλα πέρνα την αλλη βδομάδα >> στην ουσία τσάμπα μου είπαν να έρθω..ξέρει κανένας τα αλλα 2 ποτε ανακοινωνονται και που να περάσω(αιθουσες) για να γραφτώ στα αλλα 2 εργαστήρια

ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pliktras στις Πεμ Μαρ 05, 2009 12:19 pm, 1 φορά

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από tmac Πεμ Μαρ 05, 2009 7:31 am

Το πότε ανακοινώνεται ένα εργαστήριο δεν είναι δυνατόν να το ξέρει κανείς. Σαν να ζητάς ανακοίνωση για την ανακοίνωση Razz

Ή από το internet στο site της σχολής αν βγει ανακοινωση ή όπως όλοι θα έρχεσαι στην σχολή για να δεις αν βγήκε ανακοίνωση για εγγραφές έξω από το κάθε εργαστήριο για το οποίο ενδιαφέρεσαι.
tmac
tmac
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Ηλικία : 35
Τόπος Διαμονής : Νέα Φιλαδέλφεια
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

http://alluminatoi.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 7:35 am

tmac έγραψε:Το πότε ανακοινώνεται ένα εργαστήριο δεν είναι δυνατόν να το ξέρει κανείς. Σαν να ζητάς ανακοίνωση για την ανακοίνωση Razz

Ή από το internet στο site της σχολής αν βγει ανακοινωση ή όπως όλοι θα έρχεσαι στην σχολή για να δεις αν βγήκε ανακοίνωση για εγγραφές έξω από το κάθε εργαστήριο για το οποίο ενδιαφέρεσαι.

εννοειτε φιλε μου... αλλα ετσι οπως μου τα ειπαν απο το τηλ ηταν σαν να μην ξερει κανενας απο τη γραμματεια τι γινετε γενικα...εγω μενω και μακρια και απο την αλλη δεν εχω κανενα γνωστο να με κατατοπισει οποτε...φεξε μου και γλιστρισα..τελος παντων δεν πειραζει θα βρουμε καποια ακρη σιγα σιγα..ευχαριστω για την απαντηση...

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από tmac Πεμ Μαρ 05, 2009 8:17 am

Η γραμματεία γενικα δεν ξέρει για τα εργαστήρια. Είναι ευθύνη των εργαστηρίων να μας ενημερώσουν. Τουλάχιστον έτσι γίνεται κάθε φορά.
tmac
tmac
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 418
Ηλικία : 35
Τόπος Διαμονής : Νέα Φιλαδέλφεια
Ημ/νία εγγραφής : 30/10/2007

http://alluminatoi.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από okeanis Πεμ Μαρ 05, 2009 8:58 am

Κοίταξε φίλε μου να σου πω πως έχουνε τα πράγματα...Μη χαλιέσαι που κατέβηκες τζάμπα μία μέρα στο ΤΕΙ,γιατί τζάμπα θα κατέβεις εκατοντάδες μέρες μέχρι να πάρεις το πτυχίο σου.Και όσο για το οτι μένεις μακριά, πολύ απλά καρφί δεν τους καίγεται το απο πού έρχεται ο καθένας μας.Εγώ να φανταστείς μένω Σαλαμίνα,για να πάω στη σχολή παίρνω 2 λεωφορεία και ένα φερρυμπότ και πλέον το έχω συνηθίσει αυτό.Καλή δύναμη λοιπόν,οπλίσου με υπομονή και κοίταξε να περνάς τα μαθήματα στην ώρα τους για να φύγεις από εκεί μέσα όσο πιο γρήγορα μπορείς!
okeanis
okeanis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : athens
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από Zada Πεμ Μαρ 05, 2009 9:29 am

Σου εχω μια ανακοινωση,απο το εργαστηριο φυσικης...Οι εγγραφες για το εαρινο θα ειναι , Τριτη 10/3/09 , ωρα 12:00-13:00 , αιθουσα Β217.
Zada
Zada
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 177
Ηλικία : 34
Τόπος Διαμονής : Out of this world
Ημ/νία εγγραφής : 28/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 9:49 am

okeanis έγραψε:Κοίταξε φίλε μου να σου πω πως έχουνε τα πράγματα...Μη χαλιέσαι που κατέβηκες τζάμπα μία μέρα στο ΤΕΙ,γιατί τζάμπα θα κατέβεις εκατοντάδες μέρες μέχρι να πάρεις το πτυχίο σου.Και όσο για το οτι μένεις μακριά, πολύ απλά καρφί δεν τους καίγεται το απο πού έρχεται ο καθένας μας.Εγώ να φανταστείς μένω Σαλαμίνα,για να πάω στη σχολή παίρνω 2 λεωφορεία και ένα φερρυμπότ και πλέον το έχω συνηθίσει αυτό.Καλή δύναμη λοιπόν,οπλίσου με υπομονή και κοίταξε να περνάς τα μαθήματα στην ώρα τους για να φύγεις από εκεί μέσα όσο πιο γρήγορα μπορείς!

ναι ρε φιλε αυτο ελλειπε να παραπονιεμαι γι αυτο εννοειται οτι θα κατεβω πολλες φορες...και ηδη εχω κατεβει παραπολλες...αλλα νιωθω ωρες ωρες σα να μην καταλαβαινουν τι ρωταω..ασε δε για το χαρτι του στρατου αναβολης.πφφφφφφφφφ στο τσακ..αστα

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 9:54 am

Zada έγραψε:Σου εχω μια ανακοινωση,απο το εργαστηριο φυσικης...Οι εγγραφες για το εαρινο θα ειναι , Τριτη 10/3/09 , ωρα 12:00-13:00 , αιθουσα Β217.

να σαι καλα φιλε μου ευχαριστω παρα πολυ...τωρα μενει αλλο ενα...

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από manolog3 Πεμ Μαρ 05, 2009 9:57 am

Pliktras μην αγχωνεσαι, στη σχολη τα πρωτα χρονια ειναι δυσκολα... μετα χειροτερευουν!!!
manolog3
manolog3
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ηλικία : 36
Τόπος Διαμονής : Πειραιάς
Ημ/νία εγγραφής : 28/08/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 10:01 am

manolog3 έγραψε:Pliktras μην αγχωνεσαι, στη σχολη τα πρωτα χρονια ειναι δυσκολα... μετα χειροτερευουν!!!

δεν αγχνωνομαι και παρα πολυ τωρα σκεφτομαι να αρχισω και δημοσιο ιεκ ηχοληπτης που ειναι μια μεγαλη μου αγαπη μετα τη μουσικη τωρα να δω πως θα τα προλαβω εχω και αλλα πολλα ...αλλα πανω απο ολα υγεια...

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 10:01 am

το θεμα ειναι τωρα τα μαθηματα κανονικα β εξαμηνου ξεκινανε απο τριτη κανονικοτατα?????

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Aporia...

Δημοσίευση από Zepos Πεμ Μαρ 05, 2009 11:04 am

File mou na sou kanw mia erwthsh???Apo pou graftikes programmatismo I giati mpainw sto softlab.teipir.gr pou grafthka 2 eksamhna k akoma dn exoun ksekinisei oi eggrafes....Razz

Zepos
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 34
Τόπος Διαμονής : PEIRAIAS
Ημ/νία εγγραφής : 16/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 12:13 pm

Zepos έγραψε:File mou na sou kanw mia erwthsh???Apo pou graftikes programmatismo I giati mpainw sto softlab.teipir.gr pou grafthka 2 eksamhna k akoma dn exoun ksekinisei oi eggrafes....Razz

mesw ilektronikis selidas pou mou esteile to tei peiraia neos tropos leei...kai mou eggrapse oti eggrafh egine me epitixia

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 12:14 pm

ρε παιδια με τα μαθηματα μπορει να απαντησει καποιος ξεκινάνε κανονικά την τρίτη?

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από mitsos Πεμ Μαρ 05, 2009 2:14 pm

pliktras έγραψε:ρε παιδια με τα μαθηματα μπορει να απαντησει καποιος ξεκινάνε κανονικά την τρίτη?

Κανεις δεν ξερει σιγουρα παντως οποιος καθηγητης θελει ξεκιναει και οπως βλεπω βιαζονται κιολας καθως γινονται εγγραφες εργαστηριων πριν καν τελειωσει η εξεταστικη και μαθουμε τι ωρες εχουμε.
mitsos
mitsos
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 2:45 pm

mitsos έγραψε:
pliktras έγραψε:ρε παιδια με τα μαθηματα μπορει να απαντησει καποιος ξεκινάνε κανονικά την τρίτη?

Κανεις δεν ξερει σιγουρα παντως οποιος καθηγητης θελει ξεκιναει και οπως βλεπω βιαζονται κιολας καθως γινονται εγγραφες εργαστηριων πριν καν τελειωσει η εξεταστικη και μαθουμε τι ωρες εχουμε.
να σαι καλα φιλε θα παω να γραφτω στο εργαστηρι φυσικης τριτη ..ουτε εχω ιδεα ποτε αρχιζω κανονικα να παρακολουθω δεν εχω και κανενα..πιστευω θα τη βρω την ακρη

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από Zepos Πεμ Μαρ 05, 2009 4:21 pm

pliktras έγραψε:
Zepos έγραψε:File mou na sou kanw mia erwthsh???Apo pou graftikes programmatismo I giati mpainw sto softlab.teipir.gr pou grafthka 2 eksamhna k akoma dn exoun ksekinisei oi eggrafes....Razz

mesw ilektronikis selidas pou mou esteile to tei peiraia neos tropos leei...kai mou eggrapse oti eggrafh egine me epitixia

Sorry pou se prizw alla an mporeis steile mou to site pou sou edwsan gia eggrafes ston programmatismo. 2 eksamhna exw graftei mesw softlab.teipir.gr/students/eggrafes...twra dn mou vgazei kati...Se euxaristw polu ek twn proterwn :>

Zepos
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 34
Τόπος Διαμονής : PEIRAIAS
Ημ/νία εγγραφής : 16/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από mitsos Πεμ Μαρ 05, 2009 4:47 pm

pliktras έγραψε:
να σαι καλα φιλε θα παω να γραφτω στο εργαστηρι φυσικης τριτη ..ουτε εχω ιδεα ποτε αρχιζω κανονικα να παρακολουθω δεν εχω και κανενα..πιστευω θα τη βρω την ακρη

Για να μαθεις αν γινεται μαθημα την τριτη που θα κατεβεις περνα ριξε μια ματια απο τις αιθουσες μας στο ζ κτιριο. Και μην κανεις το λαθος να ρωτησεις τη γραμματεια αυτοι ειναι για καμια αιτηση μονο να κανεις.
mitsos
mitsos
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 248
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από pliktras Πεμ Μαρ 05, 2009 11:31 pm

Zepos έγραψε:
pliktras έγραψε:
Zepos έγραψε:File mou na sou kanw mia erwthsh???Apo pou graftikes programmatismo I giati mpainw sto softlab.teipir.gr pou grafthka 2 eksamhna k akoma dn exoun ksekinisei oi eggrafes....Razz

mesw ilektronikis selidas pou mou esteile to tei peiraia neos tropos leei...kai mou eggrapse oti eggrafh egine me epitixia

Sorry pou se prizw alla an mporeis steile mou to site pou sou edwsan gia eggrafes ston programmatismo. 2 eksamhna exw graftei mesw softlab.teipir.gr/students/eggrafes...twra dn mou vgazei kati...Se euxaristw polu ek twn proterwn :>

http://apps.teipir.gr/students/eggrafes/

pliktras
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 865
Ηλικία : 33
Ημ/νία εγγραφής : 10/01/2009

http://www.korgakias.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ Empty Απ: ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Α ΕΑΡΙΝΟ ΝΕΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοσίευση από Zada Κυρ Μαρ 08, 2009 4:27 am

Παλυ καλα να λεμε, που υπαρχει και αυτο το site! Καλημερα...!
Zada
Zada
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 177
Ηλικία : 34
Τόπος Διαμονής : Out of this world
Ημ/νία εγγραφής : 28/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης