www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Aποτελεσματα 2ης εξεταστικης Τεχνολογια εξαρτηματων?

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Aποτελεσματα 2ης εξεταστικης Τεχνολογια εξαρτηματων? Empty Aποτελεσματα 2ης εξεταστικης Τεχνολογια εξαρτηματων?

Δημοσίευση από dionyshs3 Δευ Μαρ 02, 2009 11:07 pm

Καλημερα παιδια.Μηπως γνωριζει καποιος αν βγηκαν τα αποτελεσματα?Ειναι τελευταιο μαθημα για πτυχιο.Ευχαριστω.

dionyshs3
Ghost
Ghost

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 47
Ημ/νία εγγραφής : 09/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aποτελεσματα 2ης εξεταστικης Τεχνολογια εξαρτηματων? Empty Απ: Aποτελεσματα 2ης εξεταστικης Τεχνολογια εξαρτηματων?

Δημοσίευση από johnypsi Τρι Μαρ 03, 2009 2:54 am

Βγηκαν φιλε μου...Εμενα παντως μου τα εβαλαν στο INTERNET στο site που δειχνει τις βαθμολογιες του καθενος(πρεπει ναχεις παρει κωδικο απο τη γραμματεια).Λογικα θαχουν βγει κ στο ΤΕΙ..
Καλα αποτελεσματα...
johnypsi
johnypsi
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ηλικία : 34
Ημ/νία εγγραφής : 15/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aποτελεσματα 2ης εξεταστικης Τεχνολογια εξαρτηματων? Empty Απ: Aποτελεσματα 2ης εξεταστικης Τεχνολογια εξαρτηματων?

Δημοσίευση από Akumu Τρι Μαρ 03, 2009 7:12 am

οπως λεει και ο jognypsi σημερα βγηκαν και στην σχολη και στο site της γραμματειας...αν εχεις κωδικο μπες εδω!
Akumu
Akumu
Mod
Mod

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 450
Ηλικία : 36
Τόπος Διαμονής : Πειραιας
Ημ/νία εγγραφής : 19/11/2007

http://bigcitynightmare.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Aποτελεσματα 2ης εξεταστικης Τεχνολογια εξαρτηματων? Empty Απ: Aποτελεσματα 2ης εξεταστικης Τεχνολογια εξαρτηματων?

Δημοσίευση από dionyshs3 Τρι Μαρ 03, 2009 7:23 am

Ευχαριστω παιδια για την ενημερωση...δυστυχως δεν εχω κωδικο και η αγωνια παρατεινεται μεχρι αυριο,που θα κατεβει ενας γνωστος.

dionyshs3
Ghost
Ghost

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 47
Ημ/νία εγγραφής : 09/02/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης