www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο?

+2
Santeron
okeanis
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο?

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_lcap4%Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_lcap13%Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_lcap35%Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_rcap 35% 
[ 16 ]
Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_lcap41%Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_rcap 41% 
[ 19 ]
Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_lcap7%Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 46
 
 

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Empty Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο?

Δημοσίευση από okeanis Σαβ Ιουν 21, 2008 12:34 pm

Περιμένω τις ψήφους σας...
okeanis
okeanis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : athens
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Empty Απ: Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο?

Δημοσίευση από Santeron Κυρ Ιουν 22, 2008 4:19 am

Εγώ είμαι 10ο εξάμηνο και θέλω άλλο ένα... Οπότε 5,5... γι' αυτό τι θα κάνουμε; Δεν έχω ακριβή επιλογή... Έβαλα 6 btw... Very Happy
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Empty Απ: Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο?

Δημοσίευση από Raptor Δευ Ιουν 23, 2008 12:52 am

Ωχ μανα μου μεγαλη αισιοδοξια βλεπω. Καταλαβα μαλλον με ασπρες τριχες θα βγουμε απο εδω
Raptor
Raptor
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ηλικία : 36
Ημ/νία εγγραφής : 15/06/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Empty Απ: Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο?

Δημοσίευση από Passenge Δευ Ιουν 23, 2008 1:26 am

Είμαι 6ο εξάμηνο . . αν πάνε καλά αυτού και του επόμενου εξάμηνου οι εξεταστικές , πιστεύω να τελειώσω στα 4 ακριβώς . . αλλιώς το πολύ - πολύ + 1 εξάμηνο , έβαλα 4 στην ψηφοφορία Smile
Passenge
Passenge
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 24/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Empty Απ: Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο?

Δημοσίευση από okeanis Δευ Ιουν 23, 2008 1:59 am

Παιδιά απ' ότι βλέπω όλοι από εδώ μέσα θα πάρουμε σύνταξη...
okeanis
okeanis
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ηλικία : 39
Τόπος Διαμονής : athens
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Empty Απ: Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο?

Δημοσίευση από invi69 Δευ Ιουν 23, 2008 10:56 am

ante re eiste oloi fyta auto exw na pw!!!!teleiwnete thn sxolh mesa sta xronika oria!!!reeeee kai h idea tou aiwniou foithth thn poulate etsi eukola??pws tha bgeite meta sthn koinwnia, diatarasete to systhma etsi!!!o allos pou teleiwnei thn sxolh me oikogenia kai eggonia ti tha kanei otan exei na antagwnistei esas pou to mono paidi pou exete einai to laptop sas!!einai adiko.prepei na lhfthoun metra!!
invi69
invi69
Boss
Boss

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 661
Ηλικία : 40
Τόπος Διαμονής : Πολυγωνο(οχι πενταγωνο)
Ημ/νία εγγραφής : 06/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο? Empty Απ: Στα πόσα χρόνια πιστεύετε οτι θα πάρετε πτυχίο?

Δημοσίευση από mystiq Πεμ Ιουν 26, 2008 11:37 am

ayksanete ek8etika o xronos apofoitisis!
egw padws I eksamino kai exw akoma...2 eksamina mou ftanoun pistevw, an eimai kai kala

mystiq
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 59
Ηλικία : 38
Ημ/νία εγγραφής : 07/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης