www.electronicsteipir.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

+16
anemos
jery
xchris
vilataxi
pliktras
apxwv
stathisarmani
tsaka
Santeron
xifias
mpampis210
Vengeance
fx125cc
Igano
saxakias
sonmarcos
20 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από sonmarcos Πεμ Ιαν 28, 2010 6:48 am

μονο εμενα με εχει παει μπιπ...η ειναι γενικο το θεμα;;; ολο 3....3.8 βλεπω να παιρνω και εχω τρελαθει ......0 στα 4 .....προσ το παρον

sonmarcos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από saxakias Πεμ Ιαν 28, 2010 8:32 am

μας εφαγαν λαχανο...τι γινετε ρε γαμωτο??
saxakias
saxakias
Power user
Power user

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από Igano Πεμ Ιαν 28, 2010 10:15 am

xesta
Igano
Igano
User
User

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ηλικία : 37
Τόπος Διαμονής : L.A.( [L]igo pio pera apo to [A]igalew )
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από fx125cc Πεμ Ιαν 28, 2010 10:25 am

Ρε γ...... εγώ ένα μάθημα περιμένω να βγει να δω αν το πέρασα να τελειώνω με την πτυχιακή με λιγότερο άγχος και δεν έχει βγει ακόμα. Τουλάχιστον να δω τι έκανα, μη τρέχω ξενερωμένος στην Β εξεταστική και από την ξενέρα δεν προετοιμαστώ κατάλληλα, ας το βγάλει πιο νωρίς να προλάβουμε να συνέλθουμε μέχρι να το ξαναγράψουμε (αν χρειαστεί)
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από Vengeance Πεμ Ιαν 28, 2010 12:22 pm

sonmarcos έγραψε:μονο εμενα με εχει παει μπιπ...η ειναι γενικο το θεμα;;; ολο 3....3.8 βλεπω να παιρνω και εχω τρελαθει ......0 στα 4 .....προσ το παρον

0 sta 4 einai kala egw eimai 1 sta 8 kai epete kai synexeia
Vengeance
Vengeance
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : Outer Space!!!
Ημ/νία εγγραφής : 11/06/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από mpampis210 Πεμ Ιαν 28, 2010 12:26 pm

Μάλλον έπρεπε να μας δώσουν μία εβδομάδα να ανασάνουμε λίγο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mpampis210 στις Πεμ Ιαν 28, 2010 2:32 pm, 1 φορά

mpampis210
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 27/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από sonmarcos Πεμ Ιαν 28, 2010 12:40 pm

ναι επρεπε....αφου ολη την προηγουμενη βδομαδα διναμε εργαστηρια ποτε να προλαβεισ να μαζευτεισ μεσα σε δυο μερεσ;;/....στα περισοτερα ιδρυματα τει αει συνηθωσ υποαρχει κενο μεχρι να αρχισει εξεταστικη......παλι καλα φετοσ που εχουμε και τη μια βδομαδα αναμεσα στισ εξεταστικεσ......

sonmarcos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από xifias Κυρ Ιαν 31, 2010 6:38 am

καλα εκτος απτους βαθμους ποου οντως κ γω καπου κει ειμαι,3 βδομαδες τωρα δεν εχω σηκωσει κεφαλι.ευτυχως αυτη τη βδομαδα δεν εχει τρεξιμο.
xifias
xifias
Power user
Power user

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 05/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από fx125cc Κυρ Ιαν 31, 2010 6:48 am

Ευτυχώς βγήκαν τα ΦΙΛΤΡΑ και είδα ότι πέρασα Very Happy επιτέλους, παρουσιάζω πτυχιακή και παίρνω πτυχίο Razz
Άντε κόντευα να πάρω σύνταξη.
fx125cc
fx125cc
Guru
Guru

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 43
Τόπος Διαμονής : Περιστέρι
Ημ/νία εγγραφής : 27/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από Santeron Κυρ Ιαν 31, 2010 3:04 pm

fx125cc έγραψε:Ευτυχώς βγήκαν τα ΦΙΛΤΡΑ και είδα ότι πέρασα Very Happy επιτέλους, παρουσιάζω πτυχιακή και παίρνω πτυχίο Razz
Άντε κόντευα να πάρω σύνταξη.
Άντε με το καλό! Very Happy
Santeron
Santeron
Admin
Admin

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1531
Ηλικία : 38
Τόπος Διαμονής : New Smirni, Athens, Greece
Ημ/νία εγγραφής : 07/06/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty συγχαρητηρια ρε φιλε...

Δημοσίευση από sonmarcos Δευ Φεβ 01, 2010 3:39 am

πραγματικα πολλα μπραβο.....σε ζηλευω ειναι η αληθεια παρα πολυ. εγω δυσκολευομαι πολυ με τη σχολη εχω πολλα μαθηματα ακομα 13 θεωριεσ 1 εργαστηριο για πτυχιο και η παρυσα εξεταστικη πηγε πιο πολυ ασχημα ...απο οτι δε μπορουσε.......και φευγω και φανταροσ και κυνδηνευω με διαφραφη οταν γυρισω.μια χαρα...............πεσ μασ τωρα και κανενα μυστικο στη μελετη για τα φιλτρα γιατι εγω δε μπορεσα να τα δωσω ακομα.

sonmarcos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από mpampis210 Δευ Φεβ 01, 2010 4:15 am

sonmarcos έγραψε:και φευγω και φανταροσ και κυνδηνευω με διαφραφη οταν γυρισω.
Ισχύει για τους παλιούς η διαγραφή;;;

mpampis210
User
User

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 39
Ημ/νία εγγραφής : 27/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από tsaka Δευ Φεβ 01, 2010 4:17 am

gt kindineueis me diagrafi?

tsaka
Guru
Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 388
Ηλικία : 36
Ημ/νία εγγραφής : 22/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από sonmarcos Δευ Φεβ 01, 2010 4:19 am

γιατι ειμαι μεγαλο εξαμηνο...και μασ εδωσαν απο το σεπτεμβρη που περασε.......υπολογισε.... μισο χρονο μεχρι τωρα....και μισω μεχρι να φυγ για φανταροσ...1.....και σχοδον ενα μεχρι να ερθω πισω.....2 και μερικοι μηνεσ μεχρι να...ξαναρθει εξαμηνο.....και εχω και πρακτικη πτυχιακη........πωσ να προλαβω;;;; εχω σκασει εχω ταλαιπωρηθει απογοητευθει...και πολλα αλλα

sonmarcos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από sonmarcos Δευ Φεβ 01, 2010 4:20 am

που περασε...3 χρονια

sonmarcos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από tsaka Δευ Φεβ 01, 2010 4:22 am

autoi p einai palio eksamino den nomizo na kindineuoun me diagrafi... menis oso 8es..

tsaka
Guru
Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 388
Ηλικία : 36
Ημ/νία εγγραφής : 22/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από sonmarcos Δευ Φεβ 01, 2010 4:24 am

οχι ρωτησα στη γραμματεια ετσι ειναι..... για τουσ καινουργουσ ειναι n+n+2 (n= ο αριθμοσ τω τυπικων εξαμηνων)

sonmarcos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από stathisarmani Δευ Φεβ 01, 2010 4:25 am

φιλε χαλαρωσε εχουμε ακομα 5 εξαμηνα και οταν θα πας φανταρος θα κανεις διακοπη να μην μετρανε τα εξαμηνα .........

stathisarmani
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 41
Ημ/νία εγγραφής : 12/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από sonmarcos Δευ Φεβ 01, 2010 4:27 am

ναι αυτο που λεσ σκεφτομαι να κανω αν γινεται παγωμα. γινεται ε;;....εχω αγχωθει πολυ ρε φιλε μεγαλωσα και εχω εχω πρβλημα και οικονομικο και και και....και κουραστηκα. δεν ημουν σιγουροσ για το παγωμα....

sonmarcos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από apxwv Δευ Φεβ 01, 2010 4:27 am

off topic

μπορειτε να μου θυμησετε τι λεει το αρθρο 14? ειναι 5 χρονια απο το σεπτεμβρη του 2007 σωστα?
για όλους τους παλιους? εγω που ημουν 7ο εξαμηνο τότε τι ισχύει?

apxwv
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ηλικία : 37
Ημ/νία εγγραφής : 16/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από stathisarmani Δευ Φεβ 01, 2010 4:30 am

επειδη ειμαι πιο μεγαλος απο εσενα σου λεω να ηρεμησεις και να ασχοληθεις με τα μαθηματα εξαλλου οταν θα κανεις πρακτικη καποια λεφτα θα παιρνεις (660) και η διακοπη ισχυει!@!!!!!

stathisarmani
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 41
Ημ/νία εγγραφής : 12/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από tsaka Δευ Φεβ 01, 2010 4:32 am

ξερει κανεις να μας πει τι ισχυει????

tsaka
Guru
Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 388
Ηλικία : 36
Ημ/νία εγγραφής : 22/07/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από stathisarmani Δευ Φεβ 01, 2010 4:36 am

οποιος ειχε συμπληρωσει τα τυπικα χρονια της σχολης οταν βγηκε ο νομος εχει ακομα 5 εξαμηνα

stathisarmani
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 41
Ημ/νία εγγραφής : 12/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από sonmarcos Δευ Φεβ 01, 2010 4:38 am

ωραια...ευχαριστω ρε φιλε δεν ημουν σιγουροσ.....ασχολουμε πολλαααααα χρονια με τα μαθηματα απλα τη σχολη δε την και για αυτο...παλιοσα και προσπαθω ακομα....με το παγωμα πανε και οι αδειεσ απ το στρατο..χεχεχ. ναι θελω πολυ να κανω πρακτικη εκτοσ και για τα λεφτα και γιατι εχεισ και μια επαφη με καποια εταιρια που αρκετουσ εχει τυχει να τοσυ κρατησουν απλα δυσκολεσαι μετα πολυ αμα χρωστασ αρκετα. εγω δυστυχωσ περασα 4 στα 5 εργαστηρια μου αυτο το εξαμηνο και κοπηκα στο τελευταιο για πτυχιο, περασα μικρο 1,2 Ρ/Τ, κινητεσ και κοπηκα...σαε.....αντε να το ξανακανω παλι αυτο μετα τοσ στρατο...πικρα.....και απο θεβριεσ εχω πολλεσ 13 και μονο μια για πρακτικη εξω R/F θεωρια...που δυστυχωσ κοπηκα τωρα...αλλαξε καθηγητησ και παροτι παρακολουθουσα δεν εγραψα γαμωτο....τεσπα......σορυ αν σασ πρηζω αλλα εχω και εγω τον πονο μου...χεχεχε

sonmarcos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημ/νία εγγραφής : 02/07/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα Empty Απ: σε αυτη την εξεταστικη μεχρι τωρα...μονο εμενα

Δημοσίευση από stathisarmani Δευ Φεβ 01, 2010 4:49 am

υπομονη φιλε και ολα θα γινουν

stathisarmani
Newbie
Newbie

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 41
Ημ/νία εγγραφής : 12/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης